تاریخ انتشار : شنبه 7 مرداد 1402 - 12:31
کد خبر : 11475

راه‌اندازی شعبه مجازی بانک توسعه صادرات تا پایان سال ۱۴۰۲

راه‌اندازی شعبه مجازی بانک توسعه صادرات تا پایان سال ۱۴۰۲

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات از راه‌اندازی شعبه مجازی این بانک برای خدمت‌رسانی برخط برای مشتریان تا پایان سال جاری خبر داد. یوسف نجدی در گفت‌وگو با خبرنگار اگزیم‌نیوز درباره اقدامات انجام شده برای راه‌اندازی شعبه مجازی این بانک، گفت: بانک‌ها مکلفند که تا پایان سال جاری ۵۱ خدمت از خدمات پایه

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات از راه‌اندازی شعبه مجازی این بانک برای خدمت‌رسانی برخط برای مشتریان تا پایان سال جاری خبر داد.

یوسف نجدی در گفت‌وگو با خبرنگار اگزیم‌نیوز درباره اقدامات انجام شده برای راه‌اندازی شعبه مجازی این بانک، گفت: بانک‌ها مکلفند که تا پایان سال جاری ۵۱ خدمت از خدمات پایه خود را در چارچوب شعب یا پیشخوان مجازی ارائه کنند.
این مقام مسئول اظهار داشت: سال گذشته اقداماتی برای راه‌اندازی شعبه مجازی بانک توسعه صادرات انجام شد اما اقدامات انجام شده بیشتر به عنوان یک پیشخوان مجازی بوده و به همین دلیل به اهداف تعیین شده، دست نیافته بود. با این حال کمیته عالی فاوا در ماه‌های گذشته با حضور دو عضو هیات مدیره در بانک تشکیل شده و به طور هفتگی جلسات آن برگزار و گزارشات پیشرفت آن به طور مرتب اطلاع رسانی می‌شود که نشان از اهمیت موضوع برای بانک است.
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات اظهار داشت: در حال حاضر با همکاری معاونت فناوری اطلاعات بانک و شرکت توسعه فناوری آرمان، اقدامات مربوط به راه‌اندازی اولین شعبه مجازی بانک در حال انجام است.
نجدی توضیح داد: با راه‌اندازی این شعبه، مشتریان برای افتتاح حساب، درخواست تسهیلات، بارگذاری مدارک و امور ارزی دیگر نیازی به حضور فیزیکی در بانک ندارند و امکان دسترسی به این شعبه را در تمام کشورخواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: بانک توسعه صادرات ایران به عنوان بانک تخصصی حوزه صادرات کشور تنها ۳۸ شعبه در کشور دارد و یکی از انتظارات مشتریان از ما راه‌اندازی شعبه مجازی بوده تا بتوانند خدمات خود را به طور برخط دریافت کنند.
این مقام مسئول تصریح کرد: با راه‌اندازی این شعبه، مشتریان به کارتابل مدیریتی دسترسی خواهند داشت و امور برای آنها تسهیل خواهد شد.
نجدی گفت: البته خدمات بانکداری مجازی بانک توسعه صادرات از این شعبه نیز فراتر خواهد رفت؛ ما بدنبال آن هستیم تا با همکاری معاونت فناوری اطلاعات بانک و شرکت توسعه فناوری آرمان، طرحی را در زمینه بانکداری باز برای مشتریان اجرایی کنیم.
وی در خصوص مزیت راه‌اندازی این طرح برای مشتریان، اظهار داشت: در حال حاضر بنا بر قوانین بانک مرکزی، سقف تراکنش روزانه، هفتگی و ماهانه مشتریان محدودیت‌هایی دارد که با استفاده از خدمات بانکداری باز، این محدودیت‌ها برای مشتریان برداشته خواهد شد و این موضوع تنها یکی از مزایای استفاده از خدمات بانکداری باز برای مشتریان بانک توسعه صادرات خواهد بود.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی