تاریخ انتشار : شنبه 7 مرداد 1402 - 11:48
کد خبر : 11472

کدام استان‌ها از خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بیشترین استقبال را کرده‌اند؟

کدام استان‌ها از خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بیشترین استقبال را کرده‌اند؟

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سه استان غربی کشور بیش از ۱۰ درصد کل منابع استان را جذب کرده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک در پایان سال گذشته ۲.۱۴ درصد منابع بانکی کل کشور را جذب کرده است. این عدد در

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سه استان غربی کشور بیش از ۱۰ درصد کل منابع استان را جذب کرده است.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک در پایان سال گذشته ۲.۱۴ درصد منابع بانکی کل کشور را جذب کرده است. این عدد در پایان خرداد سال جاری به ۲.۴۱ درصد رسیده که به معنای افزایش سهم بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از کل منابع بانکی شبکه کشور در طول ماه‌های اخیر است.
در برخی استان‌ها استقبال از خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بسیار چشمگیر بوده و بیش از ۱۰ درصد منابع بانکی آن استان‌ها در حساب‌های این بانک قرار دارد. بانک موفق شده در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۱۲ درصد منابع استان را جذب کند. چهارمحال و بختیاری و کردستان نیز دیگر استان‌هایی هستند که استقبال مردم آن‌ها از خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران چشمگیر بوده و به‌ترتیب ۱۱ و ۱۰ درصد منابع استان توسط این بانک جذب شده است.