تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 مرداد 1402 - 12:08
کد خبر : 11426

پیام مدیر عامل بانک کشاورزی به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام مدیر عامل بانک کشاورزی به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی در پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران گرانقدر ایشان را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در پی متن این پیام را مشاهده می فرمایید.   «بسم رب الشهدا و الصدیقین»  

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی در پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران گرانقدر ایشان را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در پی متن این پیام را مشاهده می فرمایید.

 

«بسم رب الشهدا و الصدیقین»

 

 

واقعه عاشورا مکتبی اصیل، فلسفه ای غنی و فرهنگی نامیراست که تفحص و اندیشه در زوایای پنهان و ابعاد گسترده آن، راه و رسم راستین زندگی بر مدار آزادگی، تعهد، ایثار، رشادت، روشنگری و ایستادگی را  به بلیغ ترین، رساترین و روشنگرانه ترین شیوه در اعصار تاریخ حک کرده است، تا  آنان که در طلب گنج گوهر مقصودند، سعادت خویش را در مسیری دشوار اما سرشار از سربلندی، عشق، افتخار و رضایت پروردگار طی کنند.

فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران گرانقدر ایشان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق می طلبیم تا میراث دار امینی برای مکتب کربلا باشیم؛  آموزه های گهربار آن را چون معرفتی عمیق دریابیم،  امر به معروف و نهی از منکر را برای اصلاح رفتار و کردار خود در میدان زندگی، سازندگی و خدمت رسانی به کار گیریم و در راه شکوفایی اقتصادی و تحکیم پایه های  امنیت غذایی ایران اسلامی، با تلاش، اراده و عزمی راسخ، مجدانه گام برداریم.

 

فرشید فرخ نژاد