تاریخ انتشار : دوشنبه 2 مرداد 1402 - 9:47
کد خبر : 11385

مطالبات معوق بانک قرض الحسنه رسالت کمتر از یک و نیم درصد است

مطالبات معوق بانک قرض الحسنه رسالت کمتر از یک و نیم درصد است

مطالبات معوق بانک قرض الحسنه رسالت کمتر از یک و نیم درصد است مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: میزان مطالبات معوق در این بانک کمتر از یک و نیم درصد است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی، محمدحسین حسین زاده با بیان اینکه  مردم نسبت به بازپرداخت


مطالبات معوق بانک قرض الحسنه رسالت کمتر از یک و نیم درصد است


مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: میزان مطالبات معوق در این بانک کمتر از یک و نیم درصد است.


به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی، محمدحسین حسین زاده با بیان اینکه  مردم نسبت به بازپرداخت وام های قرض الحسنه ارزان احساس تعهد بیشتری دارند، افزود: به همین دلیل شاهد رفتار اجتماعی خوبی از مشتریان با بانک هستیم و میزان پایین مطالبات معوق گواه این مهم است. 
وی میزان وام های قرض الحسنه در دو سال گذشته را ۵۰میلیون تومان اعلام کرد واظهارداشت: در سال گذشته این رقم  به ۲۰۰میلیون تومان و در سال جاری به ۳۰۰میلیون تومان افزایش یافته است.
حسین زاده گفت:با استقبال مشتریان و شروع فعالیت آنها با بانک های قرض الحسنه، هیچ کمبود منابع قرض الحسنه ای برای تامین نیازهای مردم احساس نشد و افزایش سقف وام ها را به دنبال داشت.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت همچنین سقف وام های شرکت های کوچک حقوقی را۷۰۰میلیون تومان اعلام کرد و گفت: افزایش مبلغ وام ها تاثیر خوبی در شمولیت مالی به معنای دسترسی عام مردم در همه نقاط به وام قرض الحسنه به صورت ارزان و آسان دارد .