تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 تیر 1402 - 18:55
کد خبر : 11319

مهر تایید سهامداران بر عملکرد مالی بانک شهر در ۱۴۰۱

مهر تایید سهامداران بر عملکرد مالی بانک شهر در ۱۴۰۱

مجمع عمومی عادی سالانه بانک شهر با حضور بیش از ۷۷ درصدی سهامداران و رضایتمندی آنان از عملکرد مالی این بانک در سال ۱۴۰۱ برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، مجمع عمومی عادی سالیانه بانک شهر برای رسیدگی به عملکرد مالی سال ۱۴۰۱ این بانک روز چهارشنبه (۲۸ تیرماه) با

مجمع عمومی عادی سالانه بانک شهر با حضور بیش از ۷۷ درصدی سهامداران و رضایتمندی آنان از عملکرد مالی این بانک در سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، مجمع عمومی عادی سالیانه بانک شهر برای رسیدگی به عملکرد مالی سال ۱۴۰۱ این بانک روز چهارشنبه (۲۸ تیرماه) با مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با حضور بیش از ۷۷ درصدی سهامداران حاضر در جلسه و دیگر سهامداران به صورت زنده از طریق وب سایت بانک به نشانی: shahr-bank.ir برگزار شد.
در این جلسه ضمن تاکید سهامداران بر روند روبه رشد و پیشرفت های بانک شهر در شبکه بانکی کشور، مهر تاییدی بر عملکرد بانک در سال گذشته زدند.
همچنین صورت های مالی این بانک مربوط به سال مالی منتهی به ۱۴۰۱.۱۲.۲۹ با نظر به گزارش حسابرس، نظر اکثریت سهامداران و حضور نماینده فرابورس به تصویب رسید.

برچسب ها : ،