تاریخ انتشار : پنجشنبه 22 تیر 1402 - 22:22
کد خبر : 11162

نشست صمیمی مدیرعامل پست بانک ایران با بازنشستگان بانک

نشست صمیمی مدیرعامل پست بانک ایران با بازنشستگان بانک

 دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت ۲۵ذی الحجه، روز گرامیداشت خانواده و‌ تکریم بازنشستگان، نشست صمیمی با اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان بانک، برگزار کرد.     در این نشست که روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه برگزار شد، دکتر حسین ملک معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی به ارائه گزارش عملکرد بانک

 دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت ۲۵ذی الحجه، روز گرامیداشت خانواده و‌ تکریم بازنشستگان، نشست صمیمی با اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان بانک، برگزار کرد.

 

 

در این نشست که روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه برگزار شد، دکتر حسین ملک معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی به ارائه گزارش عملکرد بانک در خصوص ارتقای سطح معیشت همکاران بازنشسته پرداخت.
ملک گفت: در سال ۱۴۰۱ بن خوار و بار به میزان صد درصد افزایش و در سال جاری نیز به میزان ۲۰ درصد افزایش یافته است.
وی اظهار داشت :کمک هزینه رفاهی بابت معیشت هم نسبت به سال قبل سیصد درصد افزایش یافته و کلیه پرداخت های مناسبتی در سال جاری به میزان ۲۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
معاون‌توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی در خصوص تسهیلات پرداختی نیز گفت: در سال ۱۴۰۱ بطور میانگین مبلغ ۱۲۸ میلیون تومان تسهیلات به بازنشستگان معزز پرداخت شدو در چهار ماه اول سال ۱۴۰۲ بطور میانگین مبلغ ۱۴۸ میلیون تومان تسهیلات به بازنشستگان مشمول، پرداخت شده است.
ملک تصریح کرد:بیمه تکمیلی بازنشستگان همانند شاغلین و به درخواست شخصی خود آنها برای ۹۳۸ نفر با خانواده و به تعداد ۲۴۲۵ نفر، انجام پذیرفته است.
وی در خصوص اماکن رفاهی گفت:تعداد ۲۲۲ نفر از بازنشستگان عزیز به همراه ۷۰۶ نفر از اعضاء خانواده از ده مرکز رفاهی استفاده نموده اند.
ملک افزود: کارت پیام برای ۴۵۸ نفر با خانواده به تعداد ۱۲۲۴ نفر برای اولین بار در مراکز استانها صادر و امکان برخورداری از مراکز طرف قرارداد پیام، فراهم شده است.
وی افزایش ۱۰۰ درصدی کمک هزینه فرزندان معلول و کمک هزینه رفاهی درمان (بیمه تکمیلی) به مبلغ ۹۵۰.۰۰۰ ریال به ازای هر نفر همانند شاغلین را از دیگر اقدامات صورت گرفته برای بازنشستگان ذکر کرد.
ملک گفت :بازنشستگان عزیز در سراسر کشور می توانند با مراجعه به مراکز درمانی طرف قراردادببمه تکمیلی بدون پرداخت هزینه از خدمات آن مراکز استفاده و درصورت طرف قرارداد نبودن با بارگذاری اسناد هزینه در اپلیکیشن بیمه هزینه پرداختی را دریافت نمایند .
قابل ذکر است در قرارداد جدید بیمه تکمیلی هزینه بیماری‌های صعب العلاج بدون سقف ، دندانپزشکی سه برابر و سایر خدمات پزشکی نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته و تسهیلات متعددی برای     استفاده ، اضافه شده است.
در این نشست همچنین بازنشستگان حاضر در جلسه مسائل و مشکلات خود را با مدیرعامل بانک  مطرح کردند و اعضای هیات مدیره کانون از توجهات مدیر عامل پست بانک ایران به حل مسایل بازنشستگان و ارتقای معیشت بازنشستگان ،تشکر کردند.
در پایان دکتر شیری ضمن تقدیر از بازنشستگان بانک، رهنمودهای لازم را در خصوص مشکلات و مسائل آنان ارائه نمود.

 #خبر #پست_بانک
@postbanknews