تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 تیر 1402 - 22:31
کد خبر : 11134

اعضای جدید هیئت‌مدیره شرکت راهبرد هوشمند شهر معرفی شدند/ انتصاب هادی ابراهیمی ‌به‌عنوان مدیرعامل

اعضای جدید هیئت‌مدیره شرکت راهبرد هوشمند شهر معرفی شدند/ انتصاب هادی ابراهیمی ‌به‌عنوان مدیرعامل

مدیرعامل و اعضای جدید هیئت ‌مدیره شرکت راهبرد هوشمند شهر معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، علی نوری به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره، ایمان عیسی زاده در سمت نایب‌رئیس هیئت‌مدیره و محمد کشتگر به‌عنوان عضو جدید هیئت‌مدیره معرفی شدند. پیش‌ازاین حبیب‌اله مدیرعامل و عیسی زاده رئیس هیئت‌مدیره و نوری عضو

مدیرعامل و اعضای جدید هیئت ‌مدیره شرکت راهبرد هوشمند شهر معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، علی نوری به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره، ایمان عیسی زاده در سمت نایب‌رئیس هیئت‌مدیره و محمد کشتگر به‌عنوان عضو جدید هیئت‌مدیره معرفی شدند. پیش‌ازاین حبیب‌اله مدیرعامل و عیسی زاده رئیس هیئت‌مدیره و نوری عضو هیئت‌مدیره راهبرد هوشمند شهر بودند.
همچنین هادی ابراهیمی به عنوان مدیرعامل شرکت راهبرد هوشمند شهر معرفی شد. وی پیش‌ازاین قائم‌مقامی مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک شهر را برعهده داشت.
شرکت راهبرد هوشمند شهر از مجموعه شرکت‌های بانک شهر است و در سال ۱۳۹۴ با هدف ارائه خدمات تخصصی و مشاوره در حوزه انفورماتیک و فناوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرد. ایجاد و تاسیس، مشارکت و سرمایه‌گذاری توسعه و تکمیل، خدمات و پشتیبانی مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش‌های مختلف صنعت سیستم‌های حمل و نقل درون شهری، بازرگانی، خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز کامپیوتری و فناوری اطلاعات و ارتباطات اجرا و پیاده سازی، بهره‌برداری، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی و تامین قطعات و تجهیزات در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و سامانه‌ها اطلاعاتی از مجموعه خدمات راهبرد است.

برچسب ها : ،