تاریخ انتشار : دوشنبه 19 تیر 1402 - 23:10
کد خبر : 11055

تداوم حمایت بانک ملی ایران از فعالان اقتصادی در سه ماهه ابتدایی سال جاری

تداوم حمایت بانک ملی ایران از فعالان اقتصادی در سه ماهه ابتدایی سال جاری

بانک ملی ایران با هدف حمایت از تولیدکنندگان و رونق فعالیت بخش های مختلف اقتصادی در سه ماهه اول سال جاری ۸۰۱ هزار و ۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در سه ماهه ابتدایی سال تعداد ده هزار و ۲۶۸

بانک ملی ایران با هدف حمایت از تولیدکنندگان و رونق فعالیت بخش های مختلف اقتصادی در سه ماهه اول سال جاری ۸۰۱ هزار و ۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در سه ماهه ابتدایی سال تعداد ده هزار و ۲۶۸ فقره تسهیلات به ارزش ۳۸۵ هزار و ۷۷۲ میلیارد ریال به بخش صنعت و  معدن اعطا کرده است.
بخش خدمات نیز در مدت زمان یاد شده ۲۷۸ هزار و ۲۲ فقره وام به ارزش ۲۴۴ هزار و ۵۸۲ میلیارد ریال دریافت کرده است.در بخش بازرگانی نیز ۴۶ هزار و ۳۷ فقره تسهیلات به ارزش ۱۳۳ هزار و ۹۳ میلیارد ریال پرداخت شده است.همچنین بخش مسکن و ساختمان پنج هزار و ۳۴۹ فقره تسهیلات به ارزش  هفت هزار و ۲۲۸ میلیارد ریال دریافت کرده است.بخش صادرات نیز در مدت زمان یاد شده ۴۶ فقره تسهیلات به ارزش یک هزار و ۲۰ میلیارد ریال دریافت کرده است.