تاریخ انتشار : پنجشنبه 20 مرداد 1401 - 23:50
کد خبر : 1100

وزیر علوم: همکاری وزارت علوم و بانک تجارت با ظرفیت‌های جدید ادامه می‌یابد/ اخلاقی:بانک تجارت حمایت از جامعه دانشگاهی را مسئولیت اجتماعی خود می‌داند

وزیر علوم: همکاری وزارت علوم و بانک تجارت با ظرفیت‌های جدید ادامه می‌یابد/ اخلاقی:بانک تجارت حمایت از جامعه دانشگاهی را مسئولیت اجتماعی خود می‌داند

بانک تجارت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای همکاری‌های مشترک و ارایه خدمات بانکی به جامعه دانشگاهی کشور، تفاهم‌نامه همکاری امضا خواهند کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه‌ای با دکتر اخلاقی فیض آثار مدیر عامل بانک تجارت از برنامه‌های وزارتخانه

بانک تجارت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای همکاری‌های مشترک و ارایه خدمات بانکی به جامعه دانشگاهی کشور، تفاهم‌نامه همکاری امضا خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه‌ای با دکتر اخلاقی فیض آثار مدیر عامل بانک تجارت از برنامه‌های وزارتخانه متبوع خود برای توسعه همکاری با این بانک خبر داد.

محمدعلی زلفی گل در این جلسه از بانک تجارت به عنوان بانکی پیشرو در تعامل و همکاری با این وزارتخانه و جامعه دانشگاهی کشور یاد کرد و گفت: سابقه استقرار شهرک‌های بانکداری الکترونیک در تعداد زیادی از دانشگاه‌های مهم کشور توسط بانک تجارت طی دو دهه گذشته، بیانگر نگاه بلندمدت این بانک به دانشجویانی است که هر یک می‌توانند آینده سازان کشور باشند. این همکاری از منظری دیگر با اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه‌ها نیز پایه‌گذاری شده و همچنان ادامه دارد.

وی یادآور شد: یکی از دغدغه‌های مهم این وزارتخانه، علاوه بر ارتقای سطح علمی دانشگاهها بهبود معیشت کارکنان و توسعه فضاهای آموزشی در سطح کشور است. تجربه همکاری موفق این وزارتخانه با بانک تجارت می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های جدید ادامه یابد و آماده‌ایم همکاری‌های خود با بانک تجارت را در قالب انعقاد تفاهمنامه همکاری بیش از گذشته ارتقاء دهیم.

دکتر هادی اخلاقی فیض آثار نیز در این جلسه با تشریح اهمیت دانشگاه‌ها در تربیت دانشجویان و آینده سازان کشور گفت: همکاری با جامعه دانشگاهی کشور از دیرباز به عنوان یکی از بازارهای هدف مهم و استراتژیک بانک تجارت مد نظر بوده و اعتقاد داریم هر تلاشی برای کمک به توسعه دانشگاه‌ها و ارتقا فعالیت‌های جامعه دانشگاهی، کمک به بهبود شرایط موجود و آینده کشور است. بر همین اساس بانک تجارت حمایت از جامعه دانشگاهی، هیات‌های علمی و کارکنان دانشگاه‌ها را وظیفه و مسئولیت اجتماعی خود می‌داند.

مدیرعامل بانک تجارت، به لزوم حمایت از جامعه دانشگاهیان اشاره و خاطر نشان کرد: بانک تجارت برای حمایت از هیات علمی دانشگاه‌ها و کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میدان عمل آمده و امیدواریم این همکاری‌ها در چارچوب تفاهمنامه‌ای که بزودی بین دو مجموعه امضا می‌شود بیش از پیش گسترش یابد.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی