تاریخ انتشار : پنجشنبه 8 تیر 1402 - 6:57
کد خبر : 10812

پرداخت وام قرض‌الحسنه خرید دوچرخه به شهروندان مشهدی آغاز شد

پرداخت وام قرض‌الحسنه خرید دوچرخه به شهروندان مشهدی آغاز شد

در رویداد بزرگ «مشهد شهر دوستدار دوچرخه» بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با شهرداری مشهد و هیأت دوچرخه سواری استان تفاهم‌نامه سه جانبه امضا کرد‌. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهرایران، رویداد بزرگ «مشهد شهر دوستدار دوچرخه» برای اولین بار در استان خراسان رضوی برگزار

در رویداد بزرگ «مشهد شهر دوستدار دوچرخه» بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با شهرداری مشهد و هیأت دوچرخه سواری استان تفاهم‌نامه سه جانبه امضا کرد‌.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهرایران، رویداد بزرگ «مشهد شهر دوستدار دوچرخه» برای اولین بار در استان خراسان رضوی برگزار شد و طی این مراسم بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با شهرداری مشهد و هیأت دوچرخه سواری استان تفاهم‌نامه سه جانبه امضا کرد‌.
«نورالله نظریان» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خراسان رضوی اظهار داشت: بر اساس این تفاهم‌نامه، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از طریق پرداخت وام قرض‌الحسنه کالاکارت تأمین مالی پروژه را انجام می‌دهد و شرکت تولیدکننده نیز مسئول تأمین دوچرخه مورد نیاز شهروندان است.
وی ادامه داد: شهرداری مشهد و هیأت دوچرخه سواری استان با بهره‌گیری از فضای تبلیغاتی و همفکری با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در قالب کارگروه راهبردی سه جانبه، بحث ترویج و فرهنگ‌سازی استفاده از دوچرخه را به عهده خواهند داشت.
نظریان اظهار داشت: این اقدام در بالابردن روحیه نشاط در جامعه، کاهش آلودگی هوا و افزایش کیفیت زندگی افراد جامعه تأثیرگذار است. در این پروژه پیش‌بینی شده تا پایان سال جاری تعداد ۸۸۸۸۸ دوچرخه از طریق وام قرض‌الحسنه در اختیار شهروندان قرار گیرد.
وی تأکید کرد: برنامه‌ریزی لازم برای ایجاد زیر ساخت‌های مورد نیاز به منظور تسریع و تسهیل در فرآیند دریافت وام از طریق بستر خدمات الکترونیک صورت گرفته است و شهروندان می‌توانند پس از انتخاب دوچرخه خود، برای دریافت وام اقدام کنند.