تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 تیر 1402 - 14:23
کد خبر : 10774

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در جایگاه نخست سرانه سپرده مشتریان به پرسنل در شبکه بانکی ایستاد

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در جایگاه نخست سرانه سپرده مشتریان به پرسنل در شبکه بانکی ایستاد

بر اساس گزارش مرجع رسمی شبکه بانکی، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ۲۴۱ میلیارد ریال در صدر جدول بانک‌ها از منظر سرانه سپرده مشتریان به پرسنل قرار گرفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، اطلاعات مربوط به عملکرد ۲۱ بانک کشور در سال ۱۴۰۰ توسط مؤسسه عالی

بر اساس گزارش مرجع رسمی شبکه بانکی، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ۲۴۱ میلیارد ریال در صدر جدول بانک‌ها از منظر سرانه سپرده مشتریان به پرسنل قرار گرفت.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، اطلاعات مربوط به عملکرد ۲۱ بانک کشور در سال ۱۴۰۰ توسط مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران منتشر شده است. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این سال موفق شده در ۲ شاخص به رتبه نخست بین بانک‌های کشور دست یابد.
مورد نخست شاخص نسبت مطالبات به تسهیلات است که بانک قرض‌الحسنه مهر ایران چند سال است بهترین عملکرد شبکه بانکی در این شاخص را به خود اختصاص داده است. در سال ۱۴۰۰ نیز این بانک موفق شده با حفظ این شاخص در حدود نیم درصد، بهترین عملکرد را در بین بانک‌های کشور نصیب خود کند.
شاخص دیگری که این بانک موفق شده در آن به رتبه نخست دست یابد، سرانه سپرده مشتریان به پرسنل است. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ۲۴۱ میلیارد ریال در صدر جدول بانک‌ها از منظر این شاخص قرار گرفته است.