تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 تیر 1402 - 10:50
کد خبر : 10763

استقبال شرکت‌های دانش‌بنیان از غرفه بانک کارآفرین

استقبال شرکت‌های دانش‌بنیان از غرفه بانک کارآفرین

مدیرعامل بانک کارآفرین در بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، بر ضرورت دستیابی هرچه سریعتر به اهداف تدوین‌شده در استراتژی فناوری اطلاعات بانک تاکید کرد. بانک کارآفرین که به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود در این نمایشگاه شرکت کرده، با استقبال چشمگیر شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها روبرو شده است. به گزارش آرمان اقتصادی از

مدیرعامل بانک کارآفرین در بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، بر ضرورت دستیابی هرچه سریعتر به اهداف تدوین‌شده در استراتژی فناوری اطلاعات بانک تاکید کرد. بانک کارآفرین که به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود در این نمایشگاه شرکت کرده، با استقبال چشمگیر شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها روبرو شده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، روز سه‌شنبه ششم تیرماه، دکتر احمد بهاروندی در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک؛ الکامپ حضور یافت و ضمن بررسی آخرین تحولات حوزه دیجیتال و فناوری اطلاعات از غرفه بانک نیز بازدید کرد. 

بازدید دکتر بهاروندی از الکامپ

مدیرعامل بانک کارآفرین که به همراه دکتر افشین خانی، سرپرست قائم مقام مدیرعامل، جلال مسعودیان، معاون فناوری بانک، جعفر حقیقی، مدیرعامل گروه مالی و برخی دیگر از مدیران بانک در نمایشگاه حضور یافته بود، گزارشی کامل از فعالیت‌های بانک و شرکت‌های زیرمجموعه در نمایشگاه الکامپ دریافت کرد و ضمن بررسی جزئیات آن، خواستار دستیابی هرچه سریعتر به اهداف تدوین‌شده در استراتژی فناوری اطلاعات بانک در سال ۱۴۰۲ شد و گفت: «با انجام دقیق و سریع برنامه‌های محوله، مشتریان این امکان را خواهند داشت که در آینده‌ای نزدیک، تغییرات و پیشرفت‌های رخ داده را به شکل ملموس احساس کنند.»

بازدید دکتر بهاروندی از الکامپ

نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران از چهارم تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است و بانک کارآفرین نیز به همراه هلدینگ فناوری نگاه و شرکت‌های ثروت ستارگان و عصر امین، با هدف حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و توسعه و معرفی خدمات دیجیتال خود در این نمایشگاه شرکت کرده است. 

حضور فعالانه بانک کارآفرین در الکامپ که در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و معرفی محصولاتی همچون پلتفرم دیجیتال های‌بانک بوده، استقبال چشمگیر کارآفرینان و استارت‌آپ‌های جوان را در پی داشته است به نحوی که برخی مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان ضمن برگزاری جلسه با مدیرعامل بانک کارآفرین و تقدیر از حمایت‌های انجام‌شده، به ارائه گزارش‌های جامع از روند فعالیت‌ها و موفقیت‌های خود پرداختند. 

بازدید دکتر بهاروندی از الکامپ

نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به دلیل استقبال مخاطبان با یک روز تمدید تا هشتم تیرماه ادامه خواهد داشت و مشتریان محترم می‌توانند با حضور در غرفه بانک کارآفرین با آخرین خدمات دیجیتال این بانک و برنامه‌های آن در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان آشنا شوند.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی