تاریخ انتشار : دوشنبه 5 تیر 1402 - 6:57
کد خبر : 10707

استمرار حمایت بانک ملی ایران از بخش تولید و اشتغالزایی

استمرار حمایت بانک ملی ایران از بخش تولید و اشتغالزایی

بانک ملی ایران در راستای حمایت از بخش تولید و با هدف سرعت بخشیدن به اشتغالزایی در کشور در دوازده ماه سال ۱۴۰۱، تعداد دو میلیون و ۷۹۸ هزار و ۵۴۳ مورد تسهیلات به ارزش ۳ میلیون و ۶۷۶ هزار و ۴۵۶ میلیارد ریال به بخش های مختلف اقتصادی کشور پرداخت کرده است. به گزارش

بانک ملی ایران در راستای حمایت از بخش تولید و با هدف سرعت بخشیدن به اشتغالزایی در کشور در دوازده ماه سال ۱۴۰۱، تعداد دو میلیون و ۷۹۸ هزار و ۵۴۳ مورد تسهیلات به ارزش ۳ میلیون و ۶۷۶ هزار و ۴۵۶ میلیارد ریال به بخش های مختلف اقتصادی کشور پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در سال گذشته تعداد ۵۷ هزار و ۴۱۶ مورد تسهیلات به میزان یک میلیون و ۲۳۴ هزار و ۱۹۶ میلیارد ریال به بخش صنعت و معدن اختصاص داده است.
همچنین در دوازده ماه سال ۱۴۰۱ تعداد دو میلیون و ۳۸۴ هزار و ۲۴۶ مورد تسهیلات به میزان یک میلیون و ۵۸۹ هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش خدمات پرداخت شده است.بانک ملی ایران در مدت زمان یاد شده تعداد ۲۳۴ هزار و ۶۶۲ مورد تسهیلات به ارزش ۶۲۳ هزار و ۷۴۱ میلیارد ریال به بخش بازرگانی و تعداد ۲۶ هزار و ۱۳۲ مورد تسهیلات به میزان ۴۳ هزار و ۴۰ میلیارد ریال به بخش مسکن پرداخت کرده است.بخش صادرات نیز در سال ۱۴۰۱ تعداد ۳۴۴ مورد تسهیلات به ارزش پنج هزار و ۲۰۸ میلیارد ریال، دریافت کرده است.