تاریخ انتشار : شنبه 3 تیر 1402 - 14:31
کد خبر : 10677

تمرکز بر توسعه خدمات دیجیتالی بانک ایران زمین هم زمان با برنامه های اقتصادی کشور

تمرکز بر توسعه خدمات دیجیتالی بانک ایران زمین هم زمان با برنامه های اقتصادی کشور

بیست و چهارمین جلسه شورای مدیران بانک ایران زمین با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل، مدیران و روسای ادارات این بانک در سالن جسات ساختمان میرداماد برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی؛ در این جلسه عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین برگزاری جلسات ماهانه شورای مدیران این بانک را فرصتی مناسب

بیست و چهارمین جلسه شورای مدیران بانک ایران زمین با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل، مدیران و روسای ادارات این بانک در سالن جسات ساختمان میرداماد برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی؛ در این جلسه عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین برگزاری جلسات ماهانه شورای مدیران این بانک را فرصتی مناسب برای اعلام نقطه نظرات مدیران عالی بانک بیان کرد و گفت: طرح و بررسی مباحث مختلف در این جلسات موجب همفکری میان مدیران و رسیدن به جمع بندی و تصمیم گیری موثر در جهت پیشبرد اهداف بانک خواهد بود.
پورسعید همدلی و وفاق میان همکاران را عامل اصلی پیشرفت بانک ایران زمین دانست و افزود: همکاران من در برهه های مختلف با کوشش، دوستی و رفاقت توانستند به اهداف مدنظر بانک برسند و در آینده نیز با همراهی و برنامه ریزی دقیق در جهت رشد و تعالی بانک تلاش خواهند کرد.
مدیرعامل بانک ایران زمین کارکنان این بانک را به اعضای یک خانواده بزرگ تشبیه کرد و گفت: اولویت و ماموریت همکاران من در بانک ایران زمین، ابتدا در مسیر اقتصاد کشور و سپس منافع و توسعه بانک است. زیرا زمانی که هر یک از کارکنان اولویت های شخصی خود را کنار بگذارند و بر پیشرفت کشور و بانک تمرکز کنند، خود نیز به موفقیت و پیشرفت خواهند رسید و به تبع آن مشتریان خدماتی با کیفیت بهتر دریافت خواهند کرد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود تعامل میان مدیران ارشد بانک و همکاران ستادی و شعب را امری ضروری بیان کرد و خاطر نشان کرد: مدیران بانک باید تمهیداتی را در نظر بگیرند که کلیه همکاران در هر بخش و سطحی که فعالیت دارند، از آخرین رویدادها و استراتژی ها در بانک مطلع شوند.
پورسعید بر آموزش همکاران تاکید کرد و گفت: برنامه ریزی های کلان در حوزه آموزش از طریق مدیریت آموزش بانک در حال انجام است، اما در کنار آن مدیران مناطق می توانند با برنامه ریزی دقیق و با همکاری روسای شعب آموزش های لازم را به کارکنان منتقل کنند. روسای شعب نقش بسزایی در آموزش و تربیت نیروهای جوان و تازه نفس دارند.
سید حسن سلطانی فیروز رئیس هیأت مدیره بانک ایران زمین در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش همه کارکنان، گفت: همکاران من در بانک ایران زمین افرادی پر تلاش و توانمند هستند که در هر شرایطی و با وجود تمام محدودیت ها، به فعالیت خود ادامه می دهند و با صبر و حوصله پاسخگوی درخواست های مشتریان هستند.
رئیس هیأت مدیره بانک ایران زمین از مدیران بخش فناوری اطلاعات بانک خواست تا با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه بانکداری دیجیتال، گزارشی جامع از این بخش تهیه و در جلسات آتی شورای مدیران ارائه کنند.
وی همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد در بخش بین الملل بانک با بانک مرکزی، اقدامات مطلوبی در این حوزه صورت گرفته است که از مدیریت حوزه بین الملل می خواهم در جلسات آتی گزارش اقدامات صورت گرفته را ارائه کنند.
در ادامه جلسه مجتبی شیروانی هرندی قائم مقام مدیرعامل بانک ایران زمین برگزاری جلسات شورای مدیران را محلی برای تبادل نظرات، پیشنهادها و مخالفت ها دانست و گفت: باید در مواجهه با مشکلات و انتقادات و مسائل مختلف، ظرفیت مان را بیشتر کنیم و پر قدرت رو به روی آنها بایستیم.
شیروانی معتقد است هر سازمان از زمان تاسیس یک ماموریت دارد و ماموریت بانک ایران زمین به عنوان بنگاه اقتصادی ارائه دهنده انواع سرویس های بانکی و خدمات مالی با بهترین کیفیت به مشتریان است. همکاران ما در بانک می دانند که باید چه نقشی را در سازمان ایفا کنند و بر اهداف و استراتژی های بانک اشراف کامل دارند.
قائم مقام بانک ایران زمین پیشرفت سازمان را مسئولیت پذیری هر یک از همکاران آن در بخش های مختلف دانست و افزود: یک سازمان بر پایه نیروی انسانی خود شکل می گیرد، جایگاه پیدا می کند و رشد می کند. ما در بانک ایران زمین این پتانسیل را داریم و همکاران ما بانک را خانه دوم خود می دانند و برای ارتقاء و پیشرفت آن از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.
شیروانی وظیفه مدیران بانک را استفاده درست از ابزارها و پتانسیل های موجود در جهت افزایش رضایت مشتری و ایجاد تجربه ای متفاوت برای آنان بیان کرد و گفت: امروز بانک ایران زمین به دو بخش قدیم یا سنتی و جدید یا به زبان دیگر دیجیتال تقسیم شده و در حال پوست اندازی است.
وی افزود: باید با تمام ابزارهایی که در اختیار داریم و براساس قوانین و مقررات، دارایی های غیر مولد را به مولد تبدیل کنیم و بانک را وارد عرصه بانکداری تمام دیجیتال کنیم.
قائم مقام بانک ایران زمین از برنامه ها و استراتژی های تازه ای برای پیشبرد اهداف بانک خبر داد و خاطر نشان کرد: در جلسات هیأت مدیره خط مشی های مطلوبی برای بانک مطرح شده است که عزم همه همکاران را می طلبد. تمامی کارکنان باید برای سازمان خود بجنگند و با تمام وجود به سمت اهداف قدم بردارند.
شیروانی به ثمر نشاندن هر کاری را نیازمند صرف وقت و تلاش شبانه روزی بیان کرد.
در بیست و چهارمین جلسه شورای مدیران، کلیه مدیران شعب استان ها به صورت ویدئو کنفرانس در جلسه حضور داشتند.
دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی