تاریخ انتشار : شنبه 3 تیر 1402 - 11:05
کد خبر : 10668

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در بانک اقتصادنوین سرعت گرفت

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در بانک اقتصادنوین سرعت گرفت

بانک اقتصادنوین با پرداخت بیش از ۱۴۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه در ماه‌های اردیبشهت و خرداد ۱۴۰۲، روند پرداخت این تسهیلات را سرعت بخشید. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، براساس آخرین گزارش بانک مرکزی، بانک اقتصادنوین تا پایان خردادماه جاری ۸۲۸ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ ۱۶۳۳ میلیارد ریال،

بانک اقتصادنوین با پرداخت بیش از ۱۴۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه در ماه‌های اردیبشهت و خرداد ۱۴۰۲، روند پرداخت این تسهیلات را سرعت بخشید.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، براساس آخرین گزارش بانک مرکزی، بانک اقتصادنوین تا پایان خردادماه جاری ۸۲۸ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ ۱۶۳۳ میلیارد ریال، ۵۶۵ فقره تسهیلات قرض الحسنه فرزند آوری به مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال و ۳۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه خود اشتغالی به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرده است که بخش قابل توجه این پرداخت ها مربوط به خرداد ماه جاری می‌باشد.

گفتنی است بر اساس گزارش یادشده، این بانک در خرداد ماه سال جاری، در پرداخت تسهیلات فرزند آوری، بیشترین رشد در شبکه بانکی را داشت.

اخبار مرتبط: