تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1402 - 18:25
کد خبر : 10578

یک میلیون و ۲۲ هزار متقاضی طرح نهضت ملی در بانک مسکن افتتاح حساب کردند

یک میلیون و ۲۲ هزار متقاضی طرح نهضت ملی در بانک مسکن افتتاح حساب کردند

سرپرست بانک مسکن با اعلام اینکه تاکنون یک میلیون و ۲۲ هزار و ۱۳۶ نفر در بانک مسکن برای نهضت ملی افتتاح حساب کردند از انعقاد قرارداد ۲۵۳ هزار و ۱۲۰ واحد مسکونی به مبلغ ۸۵ هزار و ۴۰۳ میلیاردتومان در آن بانک خبر داد.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل

سرپرست بانک مسکن با اعلام اینکه تاکنون یک میلیون و ۲۲ هزار و ۱۳۶ نفر در بانک مسکن برای نهضت ملی افتتاح حساب کردند از انعقاد قرارداد ۲۵۳ هزار و ۱۲۰ واحد مسکونی به مبلغ ۸۵ هزار و ۴۰۳ میلیاردتومان در آن بانک خبر داد.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی عسکری سرپرست بانک مسکن در خصوص روند ارایه تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن، افتتاح حساب متقاضیان، میزان آورده و ارایه آورده و تسهیلات به سازندگان گفت: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون یک میلیون و ۲۲ هزار و ۱۳۶ نفر در بانک مسکن افتتاح حساب کردند.

سرپرست بانک مسکن میزان واریزی به حساب سازندگان را معادل ۷۰ هزار و ۶۹ میلیارد تومان عنوان کرد و توضیح داد: تاکنون از محل آورده متقاضیان ۲۸ هزار و ۴۸۷ میلیاردتومان و از محل تسهیلات ۴۱ هزار و ۵۸۲ میلیاردتومان به حساب سازندگان واریز شده است.

عسکری میزان قراردادهای تسهیلاتی منعقده در بانک مسکن را معادل ۲۵۳ هزار و ۱۲۰ واحد مسکونی به مبلغ ۸۵ هزار و ۴۰۳ میلیاردتومان عنوان کرد.

برچسب ها : ،