تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 خرداد 1402 - 0:09
کد خبر : 10496

دانشگاه صنعتی اصفهان صدور کارت‌های پژوهانه اعضای هیأت علمی خود را به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران سپرد

دانشگاه صنعتی اصفهان صدور کارت‌های پژوهانه اعضای هیأت علمی خود را به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران سپرد

دانشگاه صنعتی اصفهان برای ارتقا و تسهیل فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناورانه و با عنایت به اولویت‌های پژوهشی نسبت به صدور کارت‌های پژوهانه با عاملیت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اقدام کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «مجدالدین نجفی» معاون اداری و مالی

دانشگاه صنعتی اصفهان برای ارتقا و تسهیل فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناورانه و با عنایت به اولویت‌های پژوهشی نسبت به صدور کارت‌های پژوهانه با عاملیت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اقدام کرده است.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «مجدالدین نجفی» معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی اصفهان در آیین بزرگداشت استادان این دانشگاه با اشاره به اهمیت پژوهش و اقدامات فناورانه برای افزایش سرعت پیشرفت و تولید علم درکشور، هزینه‌کردن در این زمینه را سرمایه‌‎گذاری هدفمند عنوان‌کرد.
وی ادامه داد: دانشگاه صنعتی نیز همگام با دانشگاه‌های سراسر کشور در این حوزه اقدامات خوبی انجام داده و علاوه بر حمایت‌های معنوی از استادان محقق، کارت‌هایی با عنوان «پژوهانه» صادرکرده است.
معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی استان اصفهان، گفت: با توجه به همکاری‌های دو جانبه، این پروژه را به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران سپردیم و خوشبختانه این بانک در مدت زمان مناسبی کارت‌های پژوهانه را صادرکرد.
مقرر شده از رسوب منابع در حساب‌های مربوط به این کارت‌ها برای هم‌افزایی بیشتر در امر پژوهش و حرکت‌های فناورانه، وام‌های قرض‌الحسنه پرداخت شود.
گفتنی ‌است بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ۴۶۰ کارت پژوهانه برای اعضای هیأت علمی این دانشگاه صادرکرده است.