تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 خرداد 1402 - 7:11
کد خبر : 10467

جزییات طرح ارغوان بانک سینا چگونه ۲ ماه سرمایه خود را ۲.۵ برابر کنیم؟ | آیا وام ارغوان بانک سینا برای مستاجران جذاب است؟

جزییات طرح ارغوان بانک سینا 
						
            چگونه ۲ ماه سرمایه خود را ۲.۵ برابر کنیم؟ | آیا وام ارغوان بانک سینا برای مستاجران جذاب است؟

در طرح «ارغوان» بانک سینا می توانید بر اساس میانگین موجودی حساب و مدت زمان سپرده گذاری ظرف مدت ۲ ماه سرمایه خود را ۲.۵ برابر کرده و تسهیلات دریافت کنید. در طرح ارغوان بانک سینا شما می‌توانید با ایجاد میانگین ۲ تا ۶ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. البته فرد

در طرح «ارغوان» بانک سینا می توانید بر اساس میانگین موجودی حساب و مدت زمان سپرده گذاری ظرف مدت ۲ ماه سرمایه خود را ۲.۵ برابر کرده و تسهیلات دریافت کنید.

در طرح ارغوان بانک سینا شما می‌توانید با ایجاد میانگین ۲ تا ۶ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. البته فرد متقاضی باید خوش حساب باشد، هیچگونه چک معوقه بانکی یا برگشتی نداشته باشد. البته گواهی اشتغال اعم از جواز کسب یا فیش حقوقی و هرچه از این دست نیز از باقی مدارکی است که فرد می‌باید آنها را در دست داشته باشد و این شرایط همچنین برای ضامن‌ها نیز برقرار است و اعتبار آنان بسته به میزان دریافتی و درآمدهای ماهانه آنها خواهد بود.
بانک سینا در قالب انواع طرح‌های مختلف، به متقاضیان واجد شرایط تسهیلات می‌پردازد. این بانک براساس ابلاغ بانک مرکزی، انواع وام‌های تکلیفی را نیز به متقاضیان واجد شرایط اعطا می‌کند.
این تسهیلات می تواند به ویژه برای مستاجران شرایط مناسبی را برای تامین افزایش شدید رهن خانه های استیجاری کمک کند و از آنجایی که نرخ تورم بر اساس پیش بینی های خوشبینانه رئیس کل بانک مرکزی حداقل در محدوده ۲۰ تا ۳۰ درصد خواهد بود، لذا دریافت این نوع تسهیلات نیز با نرخ های پیشنهادی و انتخابی منطقی است.
مزایای طرح ارغوان
نرخ سود تسهیلات بر اساس این طرح انتخابی بوده و بسته به میزان سپرده گذاری شما ۱۸، ۲۰، ۲۲ و ۲۳ درصد است. همچنین سقف تسهیلات برای افراد حقیقی ۲ میلیارد ریال و برای صاحبان کسب وکار ۵ میلیارد ریال است.
لذا با این اوصاف افرادی که امکان ایجاد میانگین حساب دارند و می‌خواهند از این طریق وام دریافت کنند، طرح «ارغوان بانک سینا» گزینه مناسبی برای آن‌ها است که متقاضیان عادی با ایجاد سپرده قرض الحسنه از وام ۲۰۰ میلیون تومانی و افراد دارای پروانه کسب می توانند از وام ۵۰۰ میلیون تومانی بهره مند شوند.
وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح ارغوان بانک سینا با نرخ سود ۲۰ درصد و مدت بازپرداخت ۱۲ ماهه، متقاضی باید در مجموع ۲۴۰ میلیون تومان بازپرداخت کند و برای درافت تسهیلات با نرخ سود ۱۸ درصدی در مدت بازپرداخت ۳۶ ماهه باید ماهیانه ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۴۷۹ تومان قسط بپردازد. کل سود این مقدار وام، ۶۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۲۴۷ تومان و جمع مبلغ وام و سود آن ۲۶۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۲۴۷ تومان است.
هزینه‌های جانبی با توجه به نوع ضمانت متفاوت است و در صورتی که سند ملکی به عنوان ضمانت ارائه شود، وام گیرنده باید یک میلیون تومان به بانک پرداخت کند. اما اگر ضامن رسمی ارائه شود، مبلغ هزینه جانبی کاهش پیدا خواهد کرد و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.
در ادامه به برخی از سئوالات پر تکرار درباره این طرح اشاره می کنیم:
مدت بازپرداخت طرح ارغوان تا چه مدت افزایش می‌یابد؟
به ازای هر ماه سپرده گذاری، ۶ ماه به مدت بازپرداخت اضافه می‌شود.
بازپرداخت به چه صورت‌هایی ممکن است؟
بازپرداخت فقط به صورت اقساطی است و تحت هیچ شرایطی پرداخت به صورت یک‌جا و راس مدت ممکن نیست.
آیا می‌توان تسهیلات را به شخص دیگری منتقل کرد؟
امتیاز تسهیلات طرح ارغوان به پدر، مادر، همسر، فرزندان، خواهر و برادر -با تکمیل فرم- می‌توان منتقل کرد. انتقال امتیاز به اشخاصی غیر از لیست مذکور ممنوع است.
آیا دارندگان حساب طرح ارغوان می‌توانند کارت بانکی دریافت کنند؟
بله
در ادامه برای مشاهده جداول این تسهیلات با نرخ های متفاوت و زمان های سپرده گذاری آمده اینجا را کلیلک کنید.
منبع: پایگاه خبری تحلیل بازار

برچسب ها : ،