تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1402 - 2:10
کد خبر : 10411

«محمدحسین فرهمند راد» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خراسان جنوبی شد

«محمدحسین فرهمند راد» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خراسان جنوبی شد

مراسم معارفه و تودیع «محمدحسین فرهمند راد» سرپرست مدیریت شعب استان خراسان جنوبی و «وحید مرادنژاد» مدیر شعب سابق این استان با حضور «مصطفی ازگلی» عضو هیأت مدیره بانک و جمعی از مدیران برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این مراسم «مصطفی

مراسم معارفه و تودیع «محمدحسین فرهمند راد» سرپرست مدیریت شعب استان خراسان جنوبی و «وحید مرادنژاد» مدیر شعب سابق این استان با حضور «مصطفی ازگلی» عضو هیأت مدیره بانک و جمعی از مدیران برگزار شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این مراسم «مصطفی ازگلی» عضو هیأت مدیره بانک ضمن تشکر از زحمات کارکنان، جذب ۹ درصد از نقدینگی استان را نتیجه تلاش همه پرسنل استان دانست و بر افزایش این میزان به ۱۰ درصد تا پایان سال جاری و قرار گرفتن در جایگاه چهارم بانک‌های استان تأکید کرد.
در ادامه «احمدرضا فرجی» معاون سرپرست امور استان‌ها، با ابلاغ حکم دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک و خیرمقدم به «محمدحسین فرهمند راد» سرپرست مدیریت شعب استان، از زحمات و تلاش‌های «وحید مرادنژاد» مدیر سابق شعب استان تقدیر و تشکر کرد .
وی افزود : در سال‌های اخیر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نقشی پیشرو در نظام بانکی کشور داشته است. امیدواریم بتوانیم با تقویت ساختار مدیریتی به رشد حداکثری برسیم .
«وحید مرادنژاد» مدیر شعب سابق استان خراسان جنوبی نیز با ارائه گزارشی از عملکرد استان بیان داشت: دستاوردهای این استان نتیجه کار تیمی و تلاش همه همکاران صف و ستاد استان است و سپاسگزار زحمات همه این عزیزان هستم .
در پایان مراسم «فرهمند راد» باتشکر از حسن‌ اعتماد مدیرعامل و هیأت مدیره بانک،گفت: خوشحالم که می‌توانم در بخش دیگری از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خدمت کنم و برای توسعه سنت پسندیده قرض‌الحسنه تلاش کنم.