تاریخ انتشار : یکشنبه 21 خرداد 1402 - 0:20
کد خبر : 10386

«وحید مرادنژاد» مدیر شعب استان مازندران شد

«وحید مرادنژاد» مدیر شعب استان مازندران شد

مراسم معارفه و تودیع «وحید مرادنژاد» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مازندران و «اسحق طاهری‌خنکدار» مدیر سابق شعب استان، با حضور «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مراسم معارفه و تودیع «وحید مرادنژاد» مدیر

مراسم معارفه و تودیع «وحید مرادنژاد» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مازندران و «اسحق طاهری‌خنکدار» مدیر سابق شعب استان، با حضور «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک برگزار شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مراسم معارفه و تودیع «وحید مرادنژاد» مدیر شعب استان مازندران و «اسحق طاهری‌خنکدار» مدیر سابق شعب استان، با حضور «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک و جمعی از مدیران بانک برگزار شد.
«عیسی امامی» با اشاره به ظرفیت‌های عالی استان به‌ویژه در بخش کشاورزی و گردشگری اظهار امیدواری کرد: عبور تعداد مشتریان بانک از مرز ۱۴ میلیون نفر افتخار بزرگی است و انتظار می‌رود در پایان سال این رقم به عدد قابل توجهی افزایش یابد.
در ادامه این مراسم دکتر «احمدرضا کریمی» سرپرست معاونت امور استان‌ها، گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و شاخص‌های موجود انتظار می‌رود با همت و تلاش مضاعف همکاران، سهم نقدینگی بانک در استان افزایش قابل توجهی داشته باشد.
وی ضمن تشکر از زحمات «اسحق طاهری خنکدار» مدیر شعب سابق بانک در استان مازندران، افزود: مدیریت شعب استان مازندران از استان‌های برتر کشور در اکثر شاخص‌های عملکردی بوده است.
«اسحق طاهری خنکدار» مدیر شعب سابق بانک نیز به ارائه گزارشی از عملکرد استان پرداخت و افزود: رمز موفقیت در تحقق اهداف عالی، همدلی و تلاش کارکنان بوده است.
در پایان مراسم حکم «وحید مرادنژاد» در سمت مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مازندران اعطا شد. وی ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان اظهار امیدواری کرد با همکاری همه همکاران روند رو به رشد استان برای رسیدن به اهداف عالی بانک با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.