تاریخ انتشار : جمعه 19 خرداد 1402 - 10:18
کد خبر : 10340

تکذیب ادعای پرداخت ۱۱ وام قرض‌الحسنه به کارکنان یک بانک

تکذیب ادعای پرداخت ۱۱ وام قرض‌الحسنه به کارکنان یک بانک

روابط عمومی بانک مرکزی از نماینده مجلس خواست از انتشار هر گونه ادعای کذب در این خصوص که موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود خودداری کند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با پیگیری خبرنگار ایبِنا، روابط عمومی بانک مرکزی ادعای سید غنی نظری خانقاه؛ نایب

روابط عمومی بانک مرکزی از نماینده مجلس خواست از انتشار هر گونه ادعای کذب در این خصوص که موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود خودداری کند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با پیگیری خبرنگار ایبِنا، روابط عمومی بانک مرکزی ادعای سید غنی نظری خانقاه؛ نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، مبنی بر اینکه کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض‌الحسنه دریافت کرده‌اند را به شدت تکذیب کرد.
روابط عمومی بانک مرکزی از این نماینده خواست از انتشار هر گونه ادعای کذب در این خصوص که موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود خودداری کند.
خبرنگار ایبِنا در تماس با این نماینده نیز جویای جزئیات بیشتر و ارائه مدارک مربوط به این ادعا شد که وی اظهار کرد: «بنده مطمئن نیستم که چنین موضوعی را مطرح کرده باشم!»