تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 خرداد 1402 - 21:51
کد خبر : 10328

«فرزاد قلمکاریان‌نژاد» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان چهارمحال و بختیاری شد

«فرزاد قلمکاریان‌نژاد» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان چهارمحال و بختیاری شد

مراسم معارفه و تودیع «فرزاد قلمکاریان‌نژاد» سرپرست مدیریت شعب بانک در استان چهارمحال و بختیاری و «علی توکلی» مدیر سابق شعب استان، با حضور دکتر «محمدرضا محمود‌پناه» نائب رئیس هیأت مدیره برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این مراسم دکتر «محمدرضا محمود‌پناه»

مراسم معارفه و تودیع «فرزاد قلمکاریان‌نژاد» سرپرست مدیریت شعب بانک در استان چهارمحال و بختیاری و «علی توکلی» مدیر سابق شعب استان، با حضور دکتر «محمدرضا محمود‌پناه» نائب رئیس هیأت مدیره برگزار شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این مراسم دکتر «محمدرضا محمود‌پناه» نائب رئیس هیأت مدیره بانک ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله «علی توکلی» موفقیت‌های کسب شده توسط مدیریت شعب استان را ناشی از علاقه‌مندی کارکنان به کار و سنت الهی قرض‌الحسنه دانست.
در ادامه «حسن تلیکانی» مشاور عالی مدیرعامل افزایش ۳۰۰ درصدی سهم درصد بانک از منابع استان را نتیجه مدیریت صحیح و همدلی همکاران دانست و افزود: عملکرد کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان‌هایی مانند چهارمحال و بختیاری افق جدیدی پیش روی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران قرار داده است.
دکتر «احمدرضا کریمی» سرپرست معاونت امور استان‌های بانک نیز ضمن ابلاغ پیام دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک، از زحمات «علی توکلی» مدیر شعب سابق استان قدردانی کرد و به «فرزاد قلمکاریان‌نژاد» سرپرست مدیریت شعب استان تبریک گفت. وی موفقیت‌های کسب شده را از برکات سنت قرض‌الحسنه در پرتو خدامحوری، تلاش جمعی و عاقبت‌نگری دانست.
همچنین «مصطفی عبدلی» رئیس اداره کل سازمان بودجه و برنامه‌ریزی نیز در این جلسه، ضمن اشاره به عملکرد مطلوب استان در شاخص‌های عملکردی بر گسترش خدمات الکترونیک تأکید کرد.
در ادامه «علی توکلی» مدیر سابق شعب بانک در استان چهارمحال و بختیاری نیز ضمن ارائه گزارش از عملکرد سال‌های اخیر، بیان کرد: کسب رتبه چهارم در بین بانک‌های استان از لحاظ مانده منابع نتیجه همدلی و تلاش همه کارکنان بانک در استان بوده است.
در پایان مراسم «فرزاد قلمکاریان‌نژاد» سرپرست مدیریت شعب بانک در استان چهارمحال و بختیاری ضمن تشکر از مدیران بانک، گفت: برنامه‌ای ویژه برای نیل به اهداف ابلاغی به استان وجود دارد.
گفتنی‌ است «فرزاد قلمکاریان‌نژاد» تا پیش از این به عنوان معاون شعب استان چهارمحال و بختیاری مشغول به فعالیت بوده است. همچنین در این مراسم آیین معارفه «وحید محمدی» معاون جدید شعب استان چهارمحال و بختیاری نیز برگزار شد.