تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 خرداد 1401 - 19:04
کد خبر : 1026

مدیر جدیدفناوری اطلاعات بانک کارآفرین معرفی شد

مدیر جدیدفناوری اطلاعات بانک کارآفرین معرفی شد

علی اصغر شریف فر بعنوان مدیر جدید فناوری اطلاعات بانک کارآفرین معرفی شد. به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مراسم تودیع و معارفه مدیر فناوری اطلاعات بانک کارآفرین برگزار شد. در این مراسم دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین با اشاره به راهبرد بانک در سال جاری

علی اصغر شریف فر بعنوان مدیر جدید فناوری اطلاعات بانک کارآفرین معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مراسم تودیع و معارفه مدیر فناوری اطلاعات بانک کارآفرین برگزار شد.
در این مراسم دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین با اشاره به راهبرد بانک در سال جاری بمنظور ارائه زنجیره خدمات مالی تاکید کرد: برای پیشرو بودن در سیستم بانکی باید بتوانیم زیرساخت های مناسب بمنظور افزایش رضایتمندی مشتریان بانک عرضه کنیم و در همین راستا می بایست همراه با تغییرات و توسعه تکنولوژی های روز حرکت کنیم.
وی با تقدیر از خدمات خانم شبنم شجاعی مدیر پیشین فناوری اطلاعات، از مدیر جدید خواست تا در راستای بهسازی زیر ساخت های فناوری اطلاعات بانک تلاش کند.
علی اصغر شریف فر مدیر جدید فناوری اطلاعات بانک کارآفرین از مدیران با سابقه و خوشنام بانک مرکزی است که جایگزین خانم شجاعی در پست مدیر فناوری اطلاعات بانک کارآفرین شد.
همچنین خانم شبنم شجاعی نیز به عنوان مشاور معاونت فناوری  اطلاعات به فعالیت خود ادامه خواهد داد.


دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی