تاریخ انتشار : سه شنبه 16 خرداد 1402 - 13:06
کد خبر : 10253

در راستای بازدیدهای میدانی، مدیرعامل بانک صنعت و معدن به استان اردبیل سفر می‌کند

در راستای بازدیدهای میدانی، مدیرعامل بانک صنعت و معدن به استان اردبیل سفر می‌کند

در راستای بازدیدهای میدانی، دکتر علی خورسندیان به اتفاق هیأت همراهی از مدیران ارشد این بانک به منظور بازدید از طرح های تامین مالی شده توسط بانک صنعت و معدن، پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری و دیدار با کارکنان مدیریت استانی این بانک، فردا چهارشنبه هفدهم خردادماه به استان اردبیل سفر می کند. به گزارش

در راستای بازدیدهای میدانی، دکتر علی خورسندیان به اتفاق هیأت همراهی از مدیران ارشد این بانک به منظور بازدید از طرح های تامین مالی شده توسط بانک صنعت و معدن، پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری و دیدار با کارکنان مدیریت استانی این بانک، فردا چهارشنبه هفدهم خردادماه به استان اردبیل سفر می کند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، دکتر خورسندیان در این سفر با کارآفرینان، صنعتگران، فعالان بخش تولید و مسؤلان استانی در خصوص حمایت مؤثر این بانک از واحدهای صنعتی و معدنی استان و نحوه تعامل بیشتر آنان با بانک به گفتگو می نشیند.
وی در این سفر از چندین طرح تولیدی که از سوی این بانک تسهیلات دریافت نموده اند، بازدید می کند و در دیدار با کارکنان مدیریت استانی اردبیل به بررسی عملکرد این مدیریت پرداخته و رهنمودهایی در خصوص اجرای سیاست ها و تحقق اهداف بانک و تسریع خدمت رسانی به مشتریان با توجه به افزایش اختیارات شعب این بانک ارائه می نماید.