تاریخ انتشار : دوشنبه 8 خرداد 1402 - 12:02
کد خبر : 10091

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران حامی شرکت‌های SME است

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران حامی شرکت‌های SME است

«مصطفی اٌزگلی» گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ارائه طرح مهریار به‌دنبال حمایت از صنایع کوچک و متوسط (SME) است. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌‏الحسنه مهر ایران، «مصطفی اٌزگلی» عضو هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در سفر به استان خوزستان ضمن بازدید از شعب این

«مصطفی اٌزگلی» گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ارائه طرح مهریار به‌دنبال حمایت از صنایع کوچک و متوسط (SME) است.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌‏الحسنه مهر ایران، «مصطفی اٌزگلی» عضو هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در سفر به استان خوزستان ضمن بازدید از شعب این استان با «پیام برزگر» مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی‌ دیدار کرد.
وی در این دیدار مدل ارائه خدمت قرض‌الحسنه را وجه ‌تمایز بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با سایر بانک‌ها دانست و انگیزه بالای حاکمیت در حمایت از بانک‌های قرض‌الحسنه را دلیل اصلی ارائه خدمات خاص توسط این بانک به عموم مردم بیان‌کرد.
«ازگلی» در ادامه با اشاره به‌ هدف بانک در حمایت از صنایع، اعلام ‌کرد: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌دنبال دریافت مجوزهای لازم برای ارائه خدمات ارزی و LC قرض‌الحسنه به مشتریان حقوقی است.
در ادامه «پیام برزگر» با اشاره به‌توسعه بیش از پیش فرهنگ قرض‌الحسنه، آمادگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی‌ را درحمایت از بانک به‌ منظور معرفی به ‌شرکت‌ها و صنایع مستقر در منطقه اعلام‌ کرد و دستور جانمایی ایجاد باجه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را صادر کرد.