تاریخ انتشار : شنبه 6 خرداد 1402 - 14:05
کد خبر : 10042

پروژه مزد خدمت از ابتدای تیر ماه در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اجرا می‌شود

پروژه مزد خدمت از ابتدای تیر ماه در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اجرا می‌شود

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از آغاز اجرای پروژه مزد خدمت به جای کارمزد، از اول تیر ماه سال جاری در این بانک خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل این بانک در جلسه شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه‌های

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از آغاز اجرای پروژه مزد خدمت به جای کارمزد، از اول تیر ماه سال جاری در این بانک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل این بانک در جلسه شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان کردستان که همزمان با حضور وزیر اقتصاد در این استان برگزار شد، شرکت کرد.
دکتر «شمسی‌نژاد» در این جلسه اظهار داشت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همواره حمایت از اشتغال و تولید ملی را به‌عنوان یکی از راهبردهای اصلی اقتصاد کشور سرلوحه کار خود قرار داده و سعی کرده به سهم خود در این حوزه نقش‌آفرینی کند.
بانک قرض الحسنه مهر ایران داری نسبت ۹۰درصدی مصارف به منابع است و همه منابع خود را در قالب وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌کند.
وی از آغاز اجرای پروژه مزد خدمت به جای کارمزد، از اول تیر ماه سال جاری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خبر داد.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همچنین از اختصاص بودجه بیشتر به وام تبصره ۱۶ اشتغالزایی در این بانک خبر داد.
مدیرعامل بانک در ادامه با توجه به موقعیت ویژه اقتصادی شهرستان مریوان و وجود پایانه مرزی باشماق بیان داشت که خرید و توسعه شعبه مریوان نیز در دستور کار بانک قرار خواهد گرفت.
در این جلسه «شیوا قاسمی‌پور» نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر ویژه از خدمات ارزنده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، از مدیرعامل این بانک بابت حمایت از شهرستان‌های مرزی استان کردستان به‌ویژه تأسیس و راه‌اندازی باجه بانک در سروآباد تقدیر کرد.