تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 خرداد 1402 - 16:18
کد خبر : 10016

عضویت بانک کشاورزی در شورای کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی

عضویت بانک کشاورزی در شورای کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی

بانک کشاورزی به عنوان یکی از اعضای شورای کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی ( ICC-Iran ) و عضو علی البدل هیات رئیسه این اتاق انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، بر اساس آرای مجمع عمومی عادی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی، بانک کشاورزی برای اولین بار

بانک کشاورزی به عنوان یکی از اعضای شورای کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی ( ICC-Iran ) و عضو علی البدل هیات رئیسه این اتاق انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، بر اساس آرای مجمع عمومی عادی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی، بانک کشاورزی برای اولین بار به نمایندگی فرشید فرخ نژاد مدیرعامل این بانک به مدت سه سال از اسفند ۱۴۰۱ به عضویت شورای کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی و از ابتدای خرداد ۱۴۰۲ به عنوان عضو علی البدل هیات رئیسه این اتاق انتخاب شد.

بر اساس این گزارش، این کمیته نقش مهمی در افزایش تعاملات بین المللی کشور بویژه با فدراسیون اتاق های بازرگانی جهان  و ارتقای مناسبات بین المللی بخش خصوصی و اتاق های بازرگانی در جهت توسعه و شکوفایی اقتصادی و نیز تامین امنیت غذایی کشور دارد و بانک کشاورزی در طول سال ها در کمیسیون بانکی این کمیته عضویت فعال داشته است.

شایان ذکر است به تازگی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی به همراه کمیته های آرژانتین و ایتالیا به عنوان مراکز جهانی غذا و کشاورزی انتخاب شده اند و کمیته اجرائی این مراکز با حضور دبیر کل کمیته ایرانی، طرح های مهمی را جهت همکاری با نهاد های مهم سازمان ملل متحد مانند UNDP به ICC ارائه داده است.