تاریخ انتشار : شنبه 30 اردیبهشت 1402 - 22:10
کد خبر : 9883

رونمایی از چک الکترونیک در بانک قرض الحسنه رسالت

رونمایی از چک الکترونیک در بانک قرض الحسنه رسالت

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی، مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت دراین مراسم، عملیاتی کردن چک دیجیتال را خدمتی دیگراز این بانک در مسیر توسعه بانکداری الکترونیک برشمرد.محمدحسین حسین زاده، چک الکترونیک را یکی از حلقه های مهم بانکداری بدون شعبه  برشمرد و گفت: این مهم با پیگیری های دولت و مدیریت جدید بانک

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی، مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت دراین مراسم، عملیاتی کردن چک دیجیتال را خدمتی دیگراز این بانک در مسیر توسعه بانکداری الکترونیک برشمرد.
محمدحسین حسین زاده، چک الکترونیک را یکی از حلقه های مهم بانکداری بدون شعبه  برشمرد و گفت: این مهم با پیگیری های دولت و مدیریت جدید بانک مرکزی محقق شده است.
وی افزود: همه مشتریان و اعضای بانک قرض الحسنه رسالت می توانند در سامانه وی بانک رسالت  vbank.ir و دیگر سامانه های این بانک که به زودی سامانه چکاد در آنها فعال می شود، چک الکترونیک خود را صادر و وصول کنند. 
حسین زاده اظهارداشت: باتوجه به اینکه در حال حاضر تنها بانک بدون شعبه کشور هستیم توصیه می شود در گام اول مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت نسبت به صدور و وصول چک الکترونیک اقدام کنند و در گام بعد به بانک های دیگر توسعه دهیم.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت صرفه جویی در زمان و هزینه، امنیت بالا نسبت به چک فیزیکی، عدم جعل و اشتباه در رقم و امضا و بالابودن اعتبار چک را از جمله مزایای چک الکترونیک برشمرد و اظهارامیدواری کرد در بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان یکی از اعضای نظام بانکی کشور در خدمت هم وطنان بخصوص در حوزه قرض الحسنه و توسعه آن باشیم.

فرصت عالی شغلی ویژه شما