تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 - 13:33
کد خبر : 9655

افزایش ۷۲ درصدی کارت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

افزایش ۷۲ درصدی کارت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

تعداد کارت‌های نقدی صادر شده توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پایان سال ۱۴۰۱ به بیش از ۱۷ میلیون و ۲۰۰هزار فقره بالغ شده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تعداد کارت‌های نقدی صادر شده توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پایان سال ۱۴۰۱

تعداد کارت‌های نقدی صادر شده توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پایان سال ۱۴۰۱ به بیش از ۱۷ میلیون و ۲۰۰هزار فقره بالغ شده است.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تعداد کارت‌های نقدی صادر شده توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پایان سال ۱۴۰۱ به بیش از ۱۷ میلیون و ۲۰۰هزار کارت بالغ شده است. این عدد نسبت به سال ۱۳۹۹ که تعداد کارت‌های نقدی این بانک تنها ۱۰ میلیون بود، ۷۲ درصد رشد کرده است.
همچنین تعداد کارت‌های هدیه صادر شده از سوی بانک در پایان سال ۱۴۰۱ به ۲میلیون و ۶۵۰هزار مورد رسیده که نسبت به سال ۱۳۹۹ با یک میلیون و ۵۱۰هزار کارت، افزایشی ۷۵ درصدی داشته است.
بن‌کارت‌های صادر شده از سوی بزرگ‌ترین بانک قرض الحسنه کشور نیز در سال ۱۴۰۱ به بیش از ۳۲۵هزار کارت رسید. این آمار نسبت به ۲ سال پیش از آن که تعداد بن‌کارت‌های بانک ۱۳۵هزار کارت بود، رشدی معادل ۱۴۰ درصد را ثبت کرده است.