تاریخ انتشار : سه شنبه 19 اردیبهشت 1402 - 20:51
کد خبر : 9629

آغاز به کار غرفه پست بانک ایران در نمایشگاه اینوتکس۲۰۲۳ با پریایی چهار پیشخوان پاسخگویی

آغاز به کار غرفه پست بانک ایران در نمایشگاه اینوتکس۲۰۲۳ با پریایی چهار پیشخوان پاسخگویی

همزمان با ۱۹ اردیبهشت و نخستین روز برپایی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، غرفه پست بانک ایران آغاز به کار کرد و با برپایی چهار پیشخوان پاسخگویی به استقبال بازدیدکنندگان این نمایشگاه رفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، میزهای پاسخگویی، بانکداری الکترونیک و شرکت سکه، بازاریابی و تامین

همزمان با ۱۹ اردیبهشت و نخستین روز برپایی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، غرفه پست بانک ایران آغاز به کار کرد و با برپایی چهار پیشخوان پاسخگویی به استقبال بازدیدکنندگان این نمایشگاه رفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، میزهای پاسخگویی، بانکداری الکترونیک و شرکت سکه، بازاریابی و تامین مالی طرح‌های نوآورانه، خدمات ارزی و صرافی فراز اعتماد و امور سهام و روابط عمومی، پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان نمایشگاه خواهند بود.
همچنین، رونمایی از سامانه اینترنت بانک جدید و کتاب ظرفیت‌ها و عملکرد پست بانک ایران برای ارائه خدمات به شرکت‌های دانش بنیان از دیگر برنامه‌های غرفه بانک در دومین روز برگزاری اینوتکس خواهد بود.
همچنین در مدت چهار روز برگزاری نمایشگاه، کارگاه‌های آموزش خدمات ارزی، آشنایی با اینترنت بانک، حساب‌های وکالتی و بورس کالا، معرفی ظرفیت‌های بانک برای شرکت‌های دانش‌بنیان، نشست با استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناوری و نوآوری از دیگر برنامه‌هایی است که در سه نوبت صبح، بعد از ظهر و عصر برای علاقمندان برگزار می‌شود.
 مسابقه آشنایی با پست بانک ایران، شناسایی و ثبت اطلاعات شرکت‌های دانش‌بینان، معرفی طرح‌ها و اپلیکیشن‌های شرکت‌های فناوری، نوآوری و استارتاپ‌ها، نظر سنجی از مشتریان و مراجعه کنندگان و برگزاری جلسه با مدیران شرکت‌های استارتاپ آپی و دستگاههای متولی از دیگر برنامه‌های غرفه بانک در مدت برگزاری نمایشگاه خواهد بود.
بر اساس این گزارش، نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ به مدت چهار روز از ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت با حضور استارت آپها و شرکت‌های دانش‌نیان در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود و پست بانک ایران به عنوان حامی این نمایشگاه با برپایی غرفه حضوری فعال خواهد داشت.
 

گزارش تصویری