تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اردیبهشت 1402 - 8:18
کد خبر : 9579

افتتاح دو شعبه جدید بانک کارآفرین در تهران

افتتاح دو شعبه جدید بانک کارآفرین در تهران

دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل به همراه معاونت بانکی، از دو شعبه «جاده مخصوص کرج» و «ونک» این بانک را افتتاح کردند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، شعبه جاده مخصوص کرج بانک کارآفرین با رویکرد ارائه خدمات متنوع و نوین بانکداری به آدرس جدید انتقال یافت که با حضور دکتر بهاروندی و

دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل به همراه معاونت بانکی، از دو شعبه «جاده مخصوص کرج» و «ونک» این بانک را افتتاح کردند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، شعبه جاده مخصوص کرج بانک کارآفرین با رویکرد ارائه خدمات متنوع و نوین بانکداری به آدرس جدید انتقال یافت که با حضور دکتر بهاروندی و مدیران ارشد بانک افتتاح شد.

شعبه جاده مخصوص

در مراسم افتتاح این شعبه،علیرضا طهماسبی رییس شعبه جاده مخصوص ضمن ارائه گزارشی از وضعیت این شعبه و مشتریان آن ابراز امیدواری کرد که با پتانسیل های موجود، طی زمان کوتاهی شاهد ارتقاء جایگاه این شعبه در رتبه بندی شعب بانک باشیم.

افتتاحیه شعبه
در این بازدید سهراب صادقی معاون مدیرعامل در امور بانکی در این بازدید ضمن اشاره به فرصت های مناسب جاده مخصوص تاکید کرد: بانک کارآفرین از جمله نخستین بانک‌های خصوصی است که شعبه ی خود را درجاده مخصوص راه اندازی کرد و طی این سال‌ها توانسته خدمات زیادی به فعالان اقتصادی این منطقه ارائه کند.
وی ضمن برشمردن مزایای موقعیت مکانی شعبه جدید جاده مخصوص گفت: این شعبه پتانسیل تبدیل شدن به یکی از شعب برتر بانک را دارد و به نظر می رسد با توجه به تغییرات انجام شده می‌توان انتظار داشت که در آینده شاهد اتفاقات بهتری در این شعبه باشیم.

افتتاحیه شعبه
در ادامه این بازدید مدیرعامل و هیات همراه با کارکنان این شعبه دیداری صمیمانه داشتند. بهاروندی در این دیدار ضمن آشنایی با یکایک همکاران از زحمات آنان تقدیر کرد.

در راستای ارائه خدمات بهتر به هموطنان و بر اساس هویت بصری جدید، این شعبه در آدرس بزرگراه شهید لشکری (جاده مخصوص کرج)، بعد از خیابان چهل و نهم، پلاک ۴۶۹ آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

افتتاحیه شعبه

همچنین در ادامه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بازدیدی از شعبه ونک بانک کارآفرین داشتند.
در این بازدید که به مناسبت بازسازی این شعبه متناسب با برندبوک بانک صورت گرفته بود،مینا جعفری رییس شعبه ونک گزارشی از وضعیت شعبه ونک ارائه کرد.

افتتاحیه شعبه
دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک و اعضای هیات مدیره ضمن استماع گزارش عملکرد این شعبه رهنمودهای لازم برای بهبود فعالیت‌های را متذکر شدند.

افتتاحیه شعبه
شعبه میدان ونک که بر اساس هویت بصری جدید این بانک طراحی و تجهیز شده، در محل قبلی خود به نشانی خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، میدان شیراز ونک، ساختمان ایران سکنا، پلاک ۵آماده خدمت‌رسانی به مشتریان است.

افتتاحیه شعبه