تاریخ انتشار : یکشنبه 17 اردیبهشت 1402 - 15:01
کد خبر : 9566

همکاری بانک سینا و کارگزاری دانایان پارس برای تسویه روزانه وجوه مشتریان بازار سرمایه

همکاری بانک سینا و کارگزاری دانایان پارس برای تسویه روزانه وجوه مشتریان بازار سرمایه

خدمت امکان تسویه روزانه وجوه مشتریان بازار سرمایه در نخستین گام از سوی بانک سینا به شرکت کارگزاری دانایان ‌پارس ارائه شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، با هماهنگی سازمان بورس و اوراق بهادار و در راستای توسعه همکاری فی‌مابین بانک و شرکت‌‌های کارگزاری و عملیاتی شدن این زیرساخت

خدمت امکان تسویه روزانه وجوه مشتریان بازار سرمایه در نخستین گام از سوی بانک سینا به شرکت کارگزاری دانایان ‌پارس ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، با هماهنگی سازمان بورس و اوراق بهادار و در راستای توسعه همکاری فی‌مابین بانک و شرکت‌‌های کارگزاری و عملیاتی شدن این زیرساخت در کارگزاری دانایان ‌پارس، این امکان که سهامداران و مشتریان کارگزاری دانایان‌پارس بتوانند در لحظه مانده حساب خود نزد کارگزاری را از بانک سینا برداشت کنند، مهیا شد.
بانک سینا اعلام آمادگی کرده است که این امکان برای سایر کارگزاری‌های فعال در بازار سرمایه نیز امکان عملیاتی‌شدن داشته و با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری، فعالان بازار سرمایه می‌توانند از امکان تسویه روزانه مبالغ بستانکاری ناشی از فروش سهام نزد کارگزاری‌ها بهره‌مند شوند.

برچسب ها : ،