تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اردیبهشت 1402 - 21:03
کد خبر : 9502

معارفه روسای جدید ادارات کل بازرسی و مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم

معارفه روسای جدید ادارات کل بازرسی و مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم

مراسم معارفه منصور نعمتی سرپرست جدید اداره کل بازرسی و تودیع جواد بخشی رئیس سابق این اداره کل با حضور سرپرست و اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران، برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران،همچنین در این مراسم مختار محمدی به عنوان سرپرست اداره کل مبارزه با پولشویی و تامین

مراسم معارفه منصور نعمتی سرپرست جدید اداره کل بازرسی و تودیع جواد بخشی رئیس سابق این اداره کل با حضور سرپرست و اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران، برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران،همچنین در این مراسم مختار محمدی به عنوان سرپرست اداره کل مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم معرفی شد و از خدمات سید رضا انواری رئیس پیشین این اداره کل، تقدیر شد.
دکتر ابوالفضل نجارزاده در این مراسم با تاکید بر توانمندی های سرپرست های جدید این ادارات کل گفت: بانک ملی ایران از کارشناسان زبده ای برخوردار است و باید از این ظرفیت های درونی به خوبی استفاده شود.وی با تقدیر از خدمات روسای سابق ادارات کل بازرسی و مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم ابراز امیدواری کرد این ادارات در دوره تصدی مسولیت توسط سرپرست های جدید با توان مضاعف به سوی اهداف تعیین شده حرکت کنند.