تاریخ انتشار : دوشنبه 30 خرداد 1401 - 18:40
کد خبر : 950

مجمع ​عمومی عادی سالانه گروه مالی برگزار شد

مجمع ​عمومی عادی سالانه گروه مالی برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه گروه مالی ​کارآفرین با ​حضور۹۹ درصد سهامداران و با تصویب صورت های مالی گروه برگزار ​​شد. به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، مجمع عمومی عادی سالانه گروه مالی کارآفرین روز یک‌شنبه ۲۹ خردادماه و با حضور دکتر بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین، دکتر فرشاد محمدپور معاون مالی و امور مجامع بانک و رییس

مجمع عمومی عادی سالانه گروه مالی ​کارآفرین با ​حضور۹۹ درصد سهامداران و با تصویب صورت های مالی گروه برگزار ​​شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، مجمع عمومی عادی سالانه گروه مالی کارآفرین روز یک‌شنبه ۲۹ خردادماه و با حضور دکتر بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین، دکتر فرشاد محمدپور معاون مالی و امور مجامع بانک و رییس مجمع، مجید شمسی ناظر مجمع،حقیقی مدیرعامل گروه مالی و منشی مجمع دیگر اعضای هیات‌مدیره گروه مالی، حسابرس، بازرس قانونی و نمایندگان صاحبان سهام برگزار شد،صورت‌های مالی سال منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۰ به تصویب رسید.

بر اساس این گزارش، در این جلسه پس از ارائه گزارش هیات‌مدیره، بازرس قانونی و حسابرس، همچنین برنامه‌های آتی شرکت توسط حاضران به تصویب رسید.لازم به ذکر است که بر اساس صورت‌های مالی سال ۱۴۰۰، سود قابل تقسیم محاسبه و مقرر شد تا برای هر سهم سود۳۸۱ریالی پرداخت شود.

در این جلسه همچنین اعضا تصویب کردندکه تدوین و همکاران بعنوان بازرس اصلی و رهیافت و همکاران به عنوان بازرس علی البدل برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ تعیین شوند. روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی گروه مالی کارآفرین برای یک سال دیگر تمدید شد.