تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 - 17:29
کد خبر : 9384

انعقاد قرارداد واحدهای نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی به مبلغ بیش از ۵۳ هزار میلیارد ریال

انعقاد قرارداد واحدهای نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی به مبلغ بیش از ۵۳ هزار میلیارد ریال

فاضلیان گفت: قرارداد واحدهای نهضت ملی مسکن استان آذربایجان شرقی به مبلغ بیش از ۵۳ هزار میلیارد ریال منعقد شده و ۲۳ هزار میلیارد ریال آن با توجه به پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکونی پرداخت شده است.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، سیدمحسن فاضلیان معاون امور اعتباری و عضو هیات مدیره بانک مسکن طی

فاضلیان گفت: قرارداد واحدهای نهضت ملی مسکن استان آذربایجان شرقی به مبلغ بیش از ۵۳ هزار میلیارد ریال منعقد شده و ۲۳ هزار میلیارد ریال آن با توجه به پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکونی پرداخت شده است.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، سیدمحسن فاضلیان معاون امور اعتباری و عضو هیات مدیره بانک مسکن طی سفر به استان آذربایجان شرقی در نشستی با حضور امیر بخشی‌زاده مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان، حجت‌الله سروری مدیر کل بنیاد مسکن استان، فرهاد سعیدی سرپرست شرکت عمران شهر جدید سهند و تنی چند از مدیران این استان در بخش مسکن شرکت کرد.
در این نشست آخرین مسائل و راهکارهای مختلف اجرای طرح نهضت ملی مسکن استان آذربایجان شرقی مورد ارزیابی قرار گرفت.
فاضلیان طی این جلسه با اشاره به اقدامات بانک مسکن در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی گفت: ۳ هزار و ۸۶ پروژه ذیل طرح نهضت ملی مسکن در این استان به بانک مسکن معرفی و ثبت شده است که شامل ۲۹ هزار و ۴۸۰ واحد مسکونی می‌شود.

وی افزود: از تعداد پروژه‌های معرفی شده به بانک مسکن در استان آذربایجان شرقی در بخش خودمالکین قرارداد ۵ هزار و ۶۹۱ واحد مسکونی منعقد شده است و در بخش متولیان که شامل واحدهای معرفی شده از سوی وزارت راه و شهرسازی، شرکت عمران سهند، بنیاد مسکن و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) می‌شود، ۸ هزار و ۷۶۷ واحد مسکونی عقد قرارداد شده است.

عضو هیات مدیره بانک مسکن تصریح کرد: مبلغ قراردادهای پروژه‌های منعقد شده در استان آذربایجان شرقی در بخش خودمالکین بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال و در بخش متولیان ۳۳ هزار و ۳۶۷ میلیارد ریال است که در مجموع رقم قرارداد واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در این استان به مبلغ ۵۳ هزار و ۶۷۲ میلیارد ریال می‌رسد.

فاضلیان تصریح کرد: در مجموع بانک مسکن طی طرح نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی تاکنون ۲۳ هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است که مابقی مبلغ قراردادها به نسبت پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکونی این طرح پرداخت می‌شود.

همچنین معاون امور اعتباری بانک مسکن از برخی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن استان بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان پیشرفت کاری واحدهای مذکور قرار گرفت.

سعید رضا کوهی رئیس اداره کل اعتبارات بانک مسکن و امیر رنجبریان مدیر شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی نیز در این سفر عضو هیات مدیره بانک مسکن را همراهی می‌‍کردند.

برچسب ها : ،