تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 فروردین 1402 - 7:18
کد خبر : 9136

شاهکار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در نسبت مطالبات به مصارف

شاهکار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در نسبت مطالبات به مصارف

نسبت مطالبات به مصارف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به رقم بی‌نظیر ۰.۳۸ (سی و هشت صدم) درصد رسید که در تاریخ شبکه بانکی کشور بی‌سابقه است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در پایان سال ۱۴۰۰ نسبت مطالبات به مصارف بانک حدود ۰.۴۸ (چهل و هشت صدم)

نسبت مطالبات به مصارف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به رقم بی‌نظیر ۰.۳۸ (سی و هشت صدم) درصد رسید که در تاریخ شبکه بانکی کشور بی‌سابقه است.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در پایان سال ۱۴۰۰ نسبت مطالبات به مصارف بانک حدود ۰.۴۸ (چهل و هشت صدم) درصد بود که با کاهش یک دهم درصدی در پایان سال ۱۴۰۱ به ۰.۳۸ (سی و هشت صدم) درصد رسید که در تاریخ شبکه بانکی بی‌نظیر است.
نسبت مطالبات به مصارف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال‌های گذشته همواره کمتر از نیم درصد بوده و این بانک بهترین عملکرد را در سطح شبکه بانکی کشور داشته است.
خوشبختانه به لطف مشتریان متعهد بانک، این نسبت بیش از پیش بهبود یافته و در پایان سال ۱۴۰۱ به رقم بی‌سابقه ۰.۳۸ (سی و هشت صدم) درصد رسیده است.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حالی بهترین عملکرد شبکه بانکی را در شاخص مطالبات به مصارف دارد که در سال‌های گذشته تعداد و مبلغ وام‌های پرداخت شده از سوی این بانک افزایش چشمگیری داشته؛ به‌طوری که در سال ۱۴۰۱ از مرز ۳ میلیون فقره وام عبور کرده که به‌تنهایی معادل عملکرد چند بانک در پرداخت وام است.