طلا و ارز

آخرین قیمت دلار، طلا و سکه امروز شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ | بازگشت نرخ‌ها به مدار صعودی

اقتصادنیوز: امروز دلار آمریکا در بازار آزاد بین ۱۱۹۲۰ تا ۱۲۰۷۰ تومان جابه‌جا شد و در معاملات عصر بین ۱۲۰۳۰ تا ۱۲۰۵۰ تومان قیمت خورد. مثقال طلا به رقم یک میلیون و ۸۲۵ هزار تومان رسید و سکه طرح جدید به تبع پیشروی دلار با رشد ۱۵ هزار تومانی در نیمه بالای کانال ۴.۱ میلیون تومانی واقع شد و ۴ میلیون و ۱۶۵ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ Ø§Ø² همان ابتدای روز شنبه، پاشنه بازار به سمت افزایشی ها چرخید و قیمت دلار توانست به بالای سطح ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومانی برود. با این حال، بازار پشت سد ۱۲ هزار تومانی باقی ماند و ساعت ۴ بعدازظهر دلار روی عدد ۱۱ هزار و ۹۷۰ تومان قرار گرفت. اما با نزدیک شدن به ساعات پایانی مرز ۱۲ شکسته شد و دلار در بازار آزاد به ۱۲ هزار و ۵۰ تومان رسید. این قیمت ۱۲۵ تومان بیشتر از انتهای هفته گذشته بود.

در اولین روز کاری آذرماه در واکنش به افزایش قیمت دلار، سکه بازان توانستند قیمت این فلز گران بها را به ۴ میلیون و ۱۶۵ هزار تومان برسانند که ۱۵ هزار تومان بیشتر از روز پنج شنبه بود. سکه در آخرین روز آّبان ماه نیز ۴۰ هزار تومان رشد قیمت را به ثبت رسانده بود.

آخرین قیمت دلار و سایر ارزهای رایج

عصر امروز Ø¯Ù„ار آمریکا Ø¯Ø± بازار آزاد ۱۲۰۳۰ تا ۱۲۰۵۰ تومان قیمت خورد. Ù‚یمت Ø¯Ù„ار کانادا  ۹۰۰۰ تومان و  Ø¯Ù„ار استرالیا  Ù†ÛŒØ² ۸۱۱۵ تومان است.

همچنین بهای ÛŒÙˆØ±Ùˆ  ۱۳۰۲۰ تومان،  Ù¾ÙˆÙ†Ø¯ انگلیس ۱۳۰۲۰ ØªÙˆÙ…ان،  ÙØ±Ø§Ù†Ú© سوئیس  ۱۲۲۱۰ تومان،  ÛŒÙˆØ§Ù† چین  ۱۷۰۵ ØªÙˆÙ…ان و  Ù„یر ترکیه ۲۰۹۵ تومان قیمت‌گذاری شد.

امروز ۲ آذرماه ۱۳۹۸ صرافی Ù…Ù„ÛŒ نرخ رسمی دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد:

  Ù‚یمت خرید دلار آمریکا:  ۱۱,۷۰۰ تومان          Ù‚یمت فروش دلار آمریکا:  ۱۱,۸۰۰ تومان 

  Ù‚یمت خرید یورو:  ۱۲.۹۰۰ تومان                     Ù‚یمت فروش یورو:  ۱۳,۰۰۰ تومان 

آخرین قیمت طلا و سکه

عصر امروز Ø³Ú©Ù‡ طرح جدید Ø¨Ù‡ ۴ میلیون و ۱۶۵ هزار تومان Ùˆ Ø³Ú©Ù‡ طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان قیمت خورد. قیمت Ù†ÛŒÙ…‌سکه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و Ø±Ø¨Ø¹‌سکه ÛŒÚ© میلیون و ۳۸۰ هزار تومان بوده است. Ø³Ú©Ù‡ گرمی Ù‡Ù… با قیمت ۸۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

از سوی دیگر بهای Ø§ÙˆÙ†Ø³ طلا Ø¯Ø± بازار جهانی  Ø­Ø¯ÙˆØ¯ ۱۴۶۲ دلار بود و در بازار داخلی هر  Ù…ثقال طلای آبشده Ø¨Ù‡ رقم یک میلیون و ۸۲۵ هزار تومان رسید که این رقم معادل Ù‡Ø±  Ú¯Ø±Ù… طلای Û±Û¸ عیار  Ø­Ø¯ÙˆØ¯ ۴۲۱ هزار تومان است.


این مطلب برایم مفید است
۱۲


نفر
این پست را پسندیده اند

منبع: اقتصاد.نیوز

کلیدواژه‌ها
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا