تاریخ انتشار : دوشنبه 21 فروردین 1402 - 15:26
کد خبر : 9087

پرداخت بیش از ۲هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در سال ۱۴۰۱

پرداخت  بیش از ۲هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال  تسهیلات ازدواج در سال ۱۴۰۱

بانک کارآفرین در سال ۱۴۰۱ ، بیش از ۲ هزار و ۲۲۰میلیاردریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین،این بانک به‌منظور ترویج سنت حسنه ازدواج، از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان اسفند ماه ، هزار و ۶۶۵فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج معادل ۲هزار و ۲۲۰ میلیارد

بانک کارآفرین در سال ۱۴۰۱ ، بیش از ۲ هزار و ۲۲۰میلیاردریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین،این بانک به‌منظور ترویج سنت حسنه ازدواج، از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان اسفند ماه ، هزار و ۶۶۵فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج معادل ۲هزار و ۲۲۰ میلیارد و ۴۰۰میلیون  ریال به متقاضیان پرداخت کرد.

بر اساس این گزارش، تا کنون کلیه متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، جهت اخذ تسهیلات به شعب عامل بانک معرفی ‌شدند و در حال حاضر تعداد ۳۱۵نفر متقاضی در حال طی کردن مراحل جهت اخذ تسهیلات هستند.

تسهیلات ازدواج
فرآیند دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک کارآفرین به این شرح است؛ هر یک از زوجین به صورت جداگانه باید در سامانه تسهیلات وام ازدواج بانک مرکزی، ثبت نام و کدرهگیری دریافت کنند. سپس توسط سرپرستی بانکی که در سامانه از طرف شخص متقاضی مشخص شده است، شعبه پرداخت کننده تسهیلات مشخص و برای فرد ثبت نام کننده، پیامک ثبت اطلاعات و شروع مرحله بعدی دریافت تسهیلات ارسال می شود.
در مرحله آخر فردمتقاضی باید به شعبه مراجعه کرده با ارائه مدارک لازم پرونده خود را تکمیل و وام ازدواج خود را دریافت کند.

شایان ذکر است این فرآیند نباید بیشتر از یک ماه زمان ببرد، در غیر این صورت فرد متقاضی باید مجددا ثبت نام کند.