تاریخ انتشار : شنبه 19 فروردین 1402 - 17:21
کد خبر : 9020

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در جمع پرتراکنش‌ترین بانک‌های کشور قرار گرفت

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در جمع پرتراکنش‌ترین بانک‌های کشور قرار گرفت

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از منظر شاخص‌های مختلفی همچون تعداد و مبلغ تراکنش‌های پذیرندگی کارت در جمع ۱۰ بانک نخست کشور قرار گرفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) در آخرین گزارش خود مربوط به اسفند ۱۴۰۱ به ارائه آمارهای مختلفی

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از منظر شاخص‌های مختلفی همچون تعداد و مبلغ تراکنش‌های پذیرندگی کارت در جمع ۱۰ بانک نخست کشور قرار گرفت.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) در آخرین گزارش خود مربوط به اسفند ۱۴۰۱ به ارائه آمارهای مختلفی درباره سهم هر یک از بانک‌های کشور از تراکنش‌های صادرکنندگی و پذیرندگی کارت پرداخته است.
بر اساس این گزارش، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بیش از ۴ درصد تعداد تراکنش‌های پذیرندگی را کسب کرده است. همچنین این بانک از نظر مبلغی نیز بیش از ۳ درصد تراکنش‌های پذیرندگی شبکه بانکی را به خود اختصاص داده است. این بانک از منظر هر ۲ شاخص یاد شده در جمع ۱۰ بانک بزرگ کشور قرار گرفته است.
گفتنی است بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در اسفند ماه سال گذشته سهمی بیش از ۲.۵ درصد کارت‌های برداشت شبکه بانکی و بیش از ۳ درصد کارت هدیه و بن‌کارت‌های صادر شده را از بازار به دست آورده است.
مجموع تعداد تراکنش‌های صادر شده و پذیرش شده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در اسفند سال گذشته به بیش از ۲۸۶هزار مورد رسیده است. همچنین گردش مالی ناشی از حضور در شبکه الکترونیکی پرداخت برای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بیش از ۷۷۷هزار میلیارد ریال بوده است. این بانک از منظر ۲ شاخص مذکور نیز جزو ۱۰ بانک نخست کشور است.