تاریخ انتشار : شنبه 5 فروردین 1402 - 12:08
کد خبر : 8904

ارتقای شاخص های عملکردی بانک توسعه تعاون با مشارکت جمعی کارکنان میسر می گردد

ارتقای شاخص های عملکردی بانک توسعه تعاون با مشارکت جمعی کارکنان میسر می گردد

مدیر عامل بانک توسعه تعاون در بازدید شعب مستقل مرکزی، پاسداران، تهرانپارس، پیروزی، شهید مفتح، توانیز و آزادی اعلام داشت ارتقای شاخص های عملکردی و ایجاد تحول در بانک با مشارکت جمعی کارکنان میسر می گردد. محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون طی بازدید برخی شعب شهر تهران اظهار داشت: توجه به کارکنان

مدیر عامل بانک توسعه تعاون در بازدید شعب مستقل مرکزی، پاسداران، تهرانپارس، پیروزی، شهید مفتح، توانیز و آزادی اعلام داشت ارتقای شاخص های عملکردی و ایجاد تحول در بانک با مشارکت جمعی کارکنان میسر می گردد.

محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون طی بازدید برخی شعب شهر تهران اظهار داشت: توجه به کارکنان و اعتماد به شعب و پشتیبانی از عملیات بانکی و شفاف سازی کامل الزامات و چارچوب ها و تبیین صحیح رویه ها و روش‌ها می تواند همکاران شعب را در مسیر صحیح و رو به رشد خدمت رسانی قرار دهد و در سال رو به پایان نیز شعب در ازای اختیارات واگذار شده، عملکرد مناسبی را در کاهش مطالبات غیر جاری ، جذب منابع، صدور ضمانت نامه و اعتبار اسنادی ، پرداخت تسهیلات و افزایش درآمدهای مشاع و غیر مشاع، حاصل نمودند.
شیخ حسینی ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز و آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان تصریح نمود: در ماه های اخیر و روزهای پایانی سال، همکاران شعب تلاش و اهتمام فراوانی در راستای پیشبرد عملیات بانکی و نیز انجام تکالیف مختلف نشان دادند و ایفای نقش همکاران در تکمیل فعالیت بانک در سال رو به اتمام بسیار تاثیرگذار بوده است.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون یادآور شد: همکاران در اجرای راهبردها ، دستیابی به اهداف و تحقق مناسب شاخص‌های عملکردی به ویژه در زمینه تجهیز منابع، تخصیص مصارف ، عملیات ارزی ،استفاده از ابزارهای نوین خدمات بانکی و مدیریت مطالبات نقش اساسی را ایفا می کنند و چنانچه شعبه ای در تحقق شاخص ها و اهداف سطح مورد انتظار را برآورده نسازد، واحدهای متولی این اراده را دارند تا با راهبری، همراهی و ارائه راهکارها و ابزار مناسب عملکرد شعبه را به سطح قابل قبول برسانند.
وی اعلام داشت: افزایش سرمایه بانک از ۲۸ هزار میلیارد ریال به ۶۲ هزار میلیارد ریال شاخص کفایت سرمایه بانک را که پیش از این منفی بود در وضعیت بسیار مناسبی قرار داده است و در ادامه نیز ۲۰ هزار میلیارد ریال افزایش سرمایه جدید قطعی گردیده است که در ابتدای سال ۱۴۰۲ به ثبت خواهد رسید و با این تحول مثبت، کفایت سرمایه بانک به سطح استاندارد بین‌المللی خواهد رسید.
شیخ حسینی تاکید کرد: ضمن اعتقاد کاملی که به عملکرد همکاران وجود دارد، رعایت سلامت اداری و ضوابط و مقررات به عنوان فرض بر تمامی ارکان بانک ضرورت دارد و بانکداری به عنوان یک فعالیت مالی و تخصصی نیازمند دقت ها و ملاحظات حرفه ای است که این انتظار می رود که همه همکاران اصول و قواعد این حرفه حساس و مهم را در نظر داشته باشند.
در این بازدیدها شهرام بخشا سرپرست معاونت مدیرعامل در امور برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، محمد ذوالفقاری معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی و سرپرست معاونت حقوقی و نظارت، احمد محمدی مدیر امور اعتباری، صیاد رحمان پور مدیر امور استان ها و شعب ، علی وفایی مدیر شعب استان تهران، محمد سجادی رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی و ابوالفضل صیادی سرپرست معاونت فناوری و پشتیبانی مدیریت شعب استان تهران حضور داشتند.
محمد حسن رزاقی سرپرست شعبه مستقل مرکزی، محمدعلی رفیعیان رئیس شعبه پاسداران، آمنه رحمانپور رئیس شعبه تهرانپارس، جمشید‏ آرین مهر رئیس شعبه پیروزی، مهدی غلامپور رئیس شعبه شهیدمفتح، مهدیه شاکری نسب رئیس شعبه توانیر و مریم سلیم پور رئیس شعبه آزادی نیز به عنوان مسئولین شعب مورد بازدید توضیحاتی درباره وضعیت شعب ارائه دادند.