تاریخ انتشار : پنجشنبه 3 فروردین 1402 - 18:28
کد خبر : 8894

سال ۱۴۰۲، سال تحقق بیشتر اهداف بانک

سال ۱۴۰۲، سال تحقق بیشتر اهداف بانک

آغاز سال ۱۴۰۲ را به تمامی همکاران عزیز ، سهامداران و مشتریان ارزشمند بانک کارآفرین تبریک و تهنیت عرض می کنم. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، مهدی سیف علی شاهی عضو هیات مدیره بانک در پیامی به مناسبت آغاز سال۱۴۰۲ آورده است :  نوروز یعنی هیچ زمستانی ماندنی نیست…

آغاز سال ۱۴۰۲ را به تمامی همکاران عزیز ، سهامداران و مشتریان ارزشمند بانک کارآفرین تبریک و تهنیت عرض می کنم.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، مهدی سیف علی شاهی عضو هیات مدیره بانک در پیامی به مناسبت آغاز سال۱۴۰۲ آورده است : 

نوروز یعنی هیچ زمستانی ماندنی نیست…
آغاز سال ۱۴۰۲ را به تمامی همکاران عزیز ، سهامداران و مشتریان ارزشمند بانک کارآفرین تبریک و تهنیت عرض می کنم.
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار و تصمیم های نو برای ساختن آینده ای بهتر است.
در سالی که تحریم های ظالمانه و تلاطم های ارزی اقتصاد کشور را هدف قرار داده بود، بانک کارآفرین همچون سالهای گذشته با پشتکار همکاران عزیز و حمایتهای سهامداران و اعتماد مشتریان محترم به مسیر رو به پیشرفت خود ادامه داد.
در سال گذشته، بانک با تمرکز بر بخش غذا و دارو و حمایت از تولیدکنندگان و واردکنندگان در این دو بخش مهم و سرنوشت ساز، سهم ونقش خود را در کمک به حل مشکلات کشور ایفا کرد.
توجه به آموزش مناسب و تمرکز بر بخشنامه های صادره و حرکت در چارچوب سیاستهای بانک قطعا کمک زیادی در تحقق اهداف عالیه ایفا خواهد کرد.
امید است در سال جدید همکاران گرامی با تکیه بر دانش به روز و تجربه بانکی و با اهتمام بر تفکر جمعی و کار گروهی، بهتر از سنوات گذشته در راستای تحقق اهداف بانک و تقویت سلامت و شفافیت در جهت اعتلای بیشتر بانک معزز کارآفرین قدم بردارند.

نوروز، نماد جاودان نو شدن است
تجدید جوانی جهان کهن است
زین ها همه خوب تر که هر نو شدنش
یادآور نام پاک ایران من است.
نوروز باستانی مبارک