طلا و ارز

آخرین قیمت دلار، سکه و طلا امروز پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ | بازگشت سکه به زیر مرز روانی، مقاومت دلار

اقتصادنیوز: در آخرین روز کاری هفته، بازار طلا و ارز تهران با عقب‌نشینی قیمت سکه و بازگشت به زیر مرز حساس ۴ میلیون تومانی، و نیز مقاومت نرخ دلار آزاد در مقابل کاهش قیمت به زیر سطح ۱۱۴۰۰ تومانی مواجه شد.

به‌گزارش اقتصادنیوز،  Ø§Ù…روز پنجشنبه Û±Û¶ آبان‌ماه Û±Û³Û¹Û¸ بازار طلا و ارز پایتخت روند صعودی خود را متوقف کرد و به مدار نزولی بازگشت.

امروز در بازار ارز  Ø¯Ù„ار آزاد Ø¨Ù‡‌رغم عقب‌نشینی اندک، Ù…وفق به شکستن سطح حمایتی خود نشد و در محدوده Û±Û±Û´Û°Û° تومانی باقی ماند. اما در بازار طلای تهران با توجه به کاهش بهای اونس طلا در بازار جهانی، مثقال طلای آبشده با کاهش قیمت مواجه شد و سکه به کانال Û³ میلیون تومانی بازگشت.

آخرین قیمت دلار و ارزهای رایج

امروز Ø¯Ù„ار آمریکا Ø¯Ø± بازار آزاد بین ۱۱۴۰۰ تا ۱۱۴۵۰ تومان جابه‌جا شد و عصر بین ۱۱۴۱۰ تا ۱۱۴۳۰ تومان خرید و فروش شد.

 Ù‚یمت Ø¯Ù„ار کانادا  ۸۸۰۰ تومان و  Ø¯Ù„ار استرالیا  Ù†ÛŒØ² ۷۹۵۰ تومان است.

همچنین بهای  ÛŒÙˆØ±Ùˆ  ۱۲۷۰۰ تومان،  Ù¾ÙˆÙ†Ø¯ انگلیس  ۱۴۸۳۰ تومان،  ÙØ±Ø§Ù†Ú© سوئیس  ۱۱۵۷۰ تومان،  ÛŒÙˆØ§Ù† چین  ۱۶۵۰ تومان و  Ù„یر ترکیه ۲۰۲۵ تومان قیمت‌گذاری شد.

هر  ۱۰۰۰ Ø¯ÛŒÙ†Ø§Ø± عراق  Ø§Ù…روز ۹۲۵۰ تا ۹۳۵۰ تومان قیمت خورد.

گفتنی است نرخ Ø­ÙˆØ§Ù„Ù‡ درهم امارات Ø¯Ø± بازار دوبی از Û³Û±Û´Û° تومان روز گذشته، امروز به مبلغ Û³Û±Û³Û° تومان رسید.

امروز پنجشنبه Û±Û¶  Ø¢Ø¨Ø§Ù† ماه Û±Û³Û¹Û¸ ØµØ±Ø§ÙÛŒ ملی Ù†Ø±Ø® رسمی خرید و فروش دلار و یورو را با ۵۰ تومان افزایش به شرح زیر اعلام کرد:

  Ù‚یمت خرید دلار آمریکا:  ۱۱,۲۵۰ تومان          Ù‚یمت فروش دلار آمریکا:  ۱۱,۳۵۰ تومان 

  Ù‚یمت خرید یورو:  ۱۲.۵۵۰ تومان                     Ù‚یمت فروش یورو:  ۱۲,۶۵۰ تومان 

 

آخرین قیمت طلا و سکه

بازار طلای تهران نیز شاهد تغییر مسیر به مدار نزولی بود. عصر امروز Û±Û¶ آبان ماه Û±Û³Û¹Û¸ Ø³Ú©Ù‡ طرح جدید Ø¨Ù‡ ۳ میلیون و ۹۸۵ هزار تومان Ùˆ Ø³Ú©Ù‡ طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان رسید.

قیمت Ù†ÛŒÙ…‌سکه ۲ میلیون و ۹۰ هزار تومان و Ø±Ø¨Ø¹‌سکه ÛŒÚ© میلیون و ۲۹۰ هزار تومان بوده است. Ø³Ú©Ù‡ گرمی Ù‡Ù… با قیمت ۸۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

از سوی دیگر بهای Ø§ÙˆÙ†Ø³ طلا Ø¯Ø± بازار جهانی به Ø­Ø¯ÙˆØ¯ ۱۴۸۷ دلار عقب‌نشینی کرد  Ùˆ به تبع آن Ø¯Ø± بازار داخلی هر  Ù…ثقال طلای آبشده ØªØ§ رقم یک میلیون و ۷۶۲ هزار تومان کاهش یافت که این رقم معادل Ù‡Ø±  Ú¯Ø±Ù… طلای Û±Û¸ عیار  Ø­Ø¯ÙˆØ¯ ۴۰۷ هزار تومان است.


این مطلب برایم مفید است
۷۵


نفر
این پست را پسندیده اند

منبع: اقتصاد.نیوز

کلیدواژه‌ها
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا