طلا و ارز

قیمت دلار، سکه و طلا امروز پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ | رشد دسته‌جمعی نرخ‌ها

اقتصادنیوز: امروز پنجشنبه ۹ آبان‌ماه، بازار طلا و ارز تهران با افزایش محسوس قیمت‌ها بازگشایی شد. دلار در بازار آزاد با افزایش حدود ۵۰ تومان به محدوده ۱۱۲۰۰ تومانی بازگشت و بین ۱۱۲۲۰ تا ۱۱۲۵۰ تومان قیمت خورد. صرافی ملی قیمت رسمی فروش دلار و یورو را بدون تغییر به ترتیب با نرخ‌های ۱۱۱۵۰ تومان و ۱۲۴۵۰ تومان اعلام کرد. همچنین با توجه به رشد بهای اونس طلا در بازار جهانی به سمت مرز ۱۵۰۰ دلاری، بازار طلای داخلی نیز به افزایش قیمت تحریک شد. مثقال طلای آبشده روی مدار صعودی از محدوده یک میلیون و ۷۳۰ هزار تومانی به میانه کانال ۱.۷ میلیون تومانی میل کرد. سکه نیز با رشد قیمت مواجه شد و فاصله خود از مرز ۳.۹ میلیون تومانی را کمی بیشتر کرد.

به‌‌ گزارش اقتصادنیوز؛ صبح امروز Û¹ آبان‌ماه Û±Û³Û¹Û¸ و در آخرین روز کاری هفته دلار آزاد نتوانست مسیر کاهشی روز گذشته را ادامه دهد و با افزایش قیمت بازگشایی شد و به مبلغ Û±Û±Û²Û²Û° تا Û±Û±Û²ÛµÛ° تومان رسید.

امروز پنجشنبه حواله درهم امارات در بازار دوبی با Û±Û° تومان افزایش Û³Û°Û·Ûµ تومان قیمت خورد و زمینه‌ساز رشد اندک دلار در بازار داخلی شد.

هر اونس طلا امروز با افزایش قابل توجه به ۱۴۹۹دلار رسید تا نرخ بازگشایی مثقال طلای داخلی و سکه بهار آزادی تحرک افزایشی از خود نشان دهد.

بیشتر بخوانید:قیمت طلای ۱۸ عیار، طلای آبشده و اونس جهانی | پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۹

آخرین قیمت دلار و ارزهای رایج

امروز Ø¯Ù„ار آمریکا Ø¯Ø± بازار آزاد بین ۱۱۲۲۰ تا ۱۱۲۵۰ تومان خرید و فروش شد و به این ترتیب اندکی افزایش Ù‚یمت را در نرخ بازگشایی تجربه کرد. قیمت Ø¯Ù„ار کانادا  ۸۵۵۵ تومان و  Ø¯Ù„ار استرالیا  Ù†ÛŒØ² ۷۶۸۰ تومان است.

همچنین بهای  ÛŒÙˆØ±Ùˆ  ۱۲۴۴۵ تومان،  Ù¾ÙˆÙ†Ø¯ انگلیس  Ø¨Ù‡ ۱۴۴۱۰ تومان،  ÙØ±Ø§Ù†Ú© سوئیس  ۱۱۲۷۰ تومان،  ÛŒÙˆØ§Ù† چین  ۱۵۸۵ تومان و  Ù„یر ترکیه  ۱۹۴۵ تومان قیمت‌گذاری شد.

هر  ۱۰۰۰ Ø¯ÛŒÙ†Ø§Ø± عراق  Ø§Ù…روز تا ۹۴۵۰ تومان قیمت خورد. حواله درهم امارات نیز با Û±Û° تومان افزایش به Û³Û°Û·Ûµ تومان رسید.

امروز پنجشنبه Û¹ Ù…اه Û±Û³Û¹Û¸ صرافی ملی  نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد:

  Ù‚یمت خرید دلار آمریکا:  ۱۱,۰۵۰ تومان          Ù‚یمت فروش دلار آمریکا:  ۱۱,۱۵۰ تومان 

  Ù‚یمت خرید یورو:  ۱۲.۳۵۰ تومان                     Ù‚یمت فروش یورو:  ۱۲,۴۵۰ تومان 

بیشتر بخوانید:قیمت سکه، نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه گرمی | پنجشنبه Û±Û³Û¹Û¸/Û°Û¸/Û°Û¹

آخرین قیمت طلا و سکه

ظهر امروز پنجشنبه Û¹  Ø³Ú©Ù‡ طرح جدید  ۳ میلیون و ۹۳۵ هزار تومان و Ø³Ú©Ù‡ طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان قیمت خورد. قیمت Ù†ÛŒÙ…‌سکه ۲ میلیون و ۳۵ هزار تومان و Ø±Ø¨Ø¹‌سکه ÛŒÚ© میلیون و ۲۵۰ هزار تومان بوده است. Ø³Ú©Ù‡ گرمی Ù‡Ù… با قیمت ۸۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

از سوی دیگر بهای Ø§ÙˆÙ†Ø³ طلا Ø¯Ø± بازار جهانی  Ø­Ø¯ÙˆØ¯ ۱۴۹۹ دلار بود و در بازار داخلی هر  Ù…ثقال طلای آبشده ØªØ§ رقم یک میلیون و ۷۳۸ هزار تومان افزایش یافت که این رقم معادل Ù‡Ø±  Ú¯Ø±Ù… طلای Û±Û¸ عیار  Ø­Ø¯ÙˆØ¯ ۴۰۱ هزار تومان است.

 


این مطلب برایم مفید است
۷


نفر
این پست را پسندیده اند

منبع: اقتصاد.نیوز

کلیدواژه‌ها
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا