اقتصاد کلان

ثبت نام آزمون الکترونیکی‌ اصول بازار سرمایه از فردا


برابر مصوبه کمیته گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، آزمون اصول بازار سرمایه نیز همانند سایر آزمون‌ها به صورت الکترونیکی و فقط در تهران برگزار خواهد شد.
 

فردا، چهارشنبه اول آذرماه، ثبت نام الکترونیکی ۷ آزمون معامله گری بازار سرمایه، تحلیل گری بازار سرمایه، کارشناسی عرضه و پذیرش، مدیریت سبد اوراق بهادار،ارزشیابی اوراق بهادار ، مدیریت نهادهای بازار سرمایه و اصول بازار سرمایه در دوره سه ماهه چهارم، آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شاهین احمدی، رییس مرکز آموزش با بیان این مطلب گفت: برابر مصوبۀ کمیتۀ گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، آزمون اصول بازار سرمایه برای نخستین بار همانند سایر آزمون‌ها به صورت الکترونیکی و فقط در تهران برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: به دلیل محدودیت در پذیرش در هر آزمون و عدم امکان افزایش ظرفیت در حال حاضر، به داوطلبین توصیه می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب، نسبت به انتخاب زمان آزمون خود اقدام و ثبت نام خود را در ساعات اولیه تکمیل کنند.

احمدی با اعلام اینکه به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که حتی‌المقدور تمامی آزمون‌ها در روزهای جمعه برگزار شود، گفت: هر داوطلب در دورۀ سه ماهه فقط می‌تواند یک بار در یک آزمون خاص ثبت نام کند، بنابراین، توصیه می‌شود در صورت داشتن آمادگی کامل، فرآیند ثبت نام را تکمیل کنند. بدیهی است امکان انصراف از آزمون و یا انتقال آن به دوره‌های بعد وجود نخواهد داشت.

برای آگاهی از سرفصل آزمون‌ها، شرایط عمومی و اختصاصی و هم چنین جدول زمان‌بندی آزمون‌ها به سایت مرکز آموزش به آدرس http://icmc.seo.ir مراجعه کنند.

Source link

قالب وردپرس

کلیدواژه‌ها
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا