تاریخ انتشار : دوشنبه 22 اسفند 1401 - 19:29
کد خبر : 8610

برپایی نمایشگاه دستاوردهای مددجویان کمیته امداد امام خمینی«ره»در ساختمان مرکزی بانک کشاورزی

برپایی نمایشگاه دستاوردهای مددجویان کمیته امداد امام خمینی«ره»در ساختمان مرکزی بانک کشاورزی

مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)که با از استفاده تسهیلات خوداشتغالی بانک کشاورزی به خودکفایی رسیده اند، در نمایشگاهی دستاوردهای خود را در محل ساختمان مرکزی این بانک به نمایش گذاشتند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این نمایشگاه که با هدف حمایت از توسعه اشتغال پایدار، کارآفرینی،  نمایش اهمیت و نقش

مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)که با از استفاده تسهیلات خوداشتغالی بانک کشاورزی به خودکفایی رسیده اند، در نمایشگاهی دستاوردهای خود را در محل ساختمان مرکزی این بانک به نمایش گذاشتند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این نمایشگاه که با هدف حمایت از توسعه اشتغال پایدار، کارآفرینی،  نمایش اهمیت و نقش اعتبارات خرد در فقرزدایی و خودکفایی جامعه و همچنین ایفای مسئولیت اجتماعی این بانک برگزار شده است،  مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) محصولات و کالاهای تولیدی خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار دادند.

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر ۳۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به بیش از ۴۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی«ره» و بهزیستی پرداخت کرده است.

این گزارش می افزاید، بانک کشاورزی در اجرای مفاد جزء (۱) بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ از ابتدای سال جاری تا اوایل اسفندماه با پرداخت افزون بر ۳۶ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات، از اشتغال ۴۰ هزار و ۲۵۱ نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی حمایت کرده است.

شایان ذکر است پرداخت تسهیلات اشتغالزایی توسط بانک کشاورزی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی این بانک در حمایت از بهبود پایدار معیشت خانوارهای کم درآمد و رونق اقتصادی کشور انجام می شود.