تاریخ انتشار : شنبه 20 اسفند 1401 - 12:44
کد خبر : 8516

ابلاغ نحوه فعالیت واحدهای بانک ملی ایران در ایام پایانی سال جاری و تعطیلات نوروز

ابلاغ نحوه فعالیت واحدهای بانک ملی ایران در ایام پایانی سال جاری و تعطیلات نوروز

به منظور تسهیل امور بانکی و خدمت رسانی شایسته به مشتریان در روزهای پایانی سال جاری و تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۲، ساعت کار واحدهای بانک ملی ایران اعلام شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، بر اساس هماهنگی های به عمل آمده ساعت کاری تمامی واحدهای بانک در سراسر کشور از

به منظور تسهیل امور بانکی و خدمت رسانی شایسته به مشتریان در روزهای پایانی سال جاری و تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۲، ساعت کار واحدهای بانک ملی ایران اعلام شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، بر اساس هماهنگی های به عمل آمده ساعت کاری تمامی واحدهای بانک در سراسر کشور از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ لغایت ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ (به استثناء روزهای تعطیل رسمی) تا ساعت ۱۷ افزایش پیدا کرد و این واحدها آماده خدمت رسانی به مردم و مشتریان هستند. گفتنی است با عنایت به تقارن روز سه شنبه ۲۳ اسفندماه با آخرین چهارشنبه سال، به منظور حفظ امنیت شعب و همکاران، تمامی شعب صرفا در تاریخ یاد شده تا ساعت ۱۴:۳۰ مبادرت به ارائه خدمات بانکی خواهند کرد.همچنین در نظر است شعب منتخب کشیک در روزهای دوشنبه مورخ ۲۹ اسفندماه سال جاری، چهارشنبه ۲ و پنجشنبه ۳ فروردین ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۲ مفتوح باشند.لیست شعب منتخب بانک ملی ایران از طریق سایت بانک قابل مشاهده است.