تاریخ انتشار : سه شنبه 16 اسفند 1401 - 16:05
کد خبر : 8413

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج)

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج)

بسمه تعالی « اَللّهُمَّ فَصَلِّ عَلی خاتِمِهْم وَ قآئِمِهِمُ الْمَسْتُورِ عَنْ عَوالِمِهِمْ، اَللّهُمَّ وَ اَدْرِکَ بِنا اءَیّامَهُ وَظُهُورَهُ وَقِیامَهُ …»   میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، بقیه الله الاعظم، اباصالح المهدی (عج) و جشن بزرگ نیمه شعبان را به همه عاشقان عدالت و راستی و منتظران ظهور نور نامیرای خاندان اهل بیت (ع) تبریک و

بسمه تعالی

« اَللّهُمَّ فَصَلِّ عَلی خاتِمِهْم وَ قآئِمِهِمُ الْمَسْتُورِ عَنْ عَوالِمِهِمْ، اَللّهُمَّ وَ اَدْرِکَ بِنا اءَیّامَهُ وَظُهُورَهُ وَقِیامَهُ …»

 

میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، بقیه الله الاعظم، اباصالح المهدی (عج) و جشن بزرگ نیمه شعبان را به همه عاشقان عدالت و راستی و منتظران ظهور نور نامیرای خاندان اهل بیت (ع) تبریک و تهنیت عرض می کنم .

ایمان به حضور و ظهور مبارک ولی عصر (عج)، حبل المتین مومنان در روزهای سخت و پیام آور سیطره ی حق و راستی بر جهان است. خوشا آنان که در صراط المستقیم نیکی و صداقت، در راه خدمت به خلق و در مسیر رضایت امام عصر گام برمی دارند و در آن روز بزرگ از شفاعت حضرتش بهره مند می شوند.

ضمن تبریک این مناسبت فرخنده به تمام مسلمین جهان، از درگاه پروردگار متعال توفیق پذیرفته شدن در زمره ی اهل اخلاص و یاران راستین مهدی موعود (عج) را مسئلت دارم. 

 

فرشید فرخ نژاد