تاریخ انتشار : سه شنبه 16 اسفند 1401 - 14:30
کد خبر : 8410

پیام تبریک مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت سالروز ولادت حضرت موعود (عج)

پیام تبریک مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت سالروز ولادت حضرت موعود (عج)

 دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران در پیامی فرارسیدن ایام نیمه شعبان، سالروز ولادت حضرت موعود (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان را به پیشگاه ملت شریف ایران، مشتریان، سهامداران، بازنشستگان، ذینفعان و خانواده بزرگ پست بانک ایران تبریک گفت و پیامی به همین مناسبت، صادر کرد. متن پیام تبریک دکتر شیری

 دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران در پیامی فرارسیدن ایام نیمه شعبان، سالروز ولادت حضرت موعود (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان را به پیشگاه ملت شریف ایران، مشتریان، سهامداران، بازنشستگان، ذینفعان و خانواده بزرگ پست بانک ایران تبریک گفت و پیامی به همین مناسبت، صادر کرد.

متن پیام تبریک دکتر شیری بدین شرح است:
دل، گر ره عشق او نپوید چه کند
جان، دولت وصل او نجوید چه کند
اینک در آستانه ورود بهار که زمین و زمان سرسبزی و جوانه و شکوفه را چشم انتظارند، رایحه‌ صبا دل‌های مومنان را بشارت می‌دهد که زنگار غم از دل بزدایند که تک‌سوار عدالت، منجی عالم بشریت رهسپار است تا جهان را از لوث وجود نامردمی‌ها مطهر کند.
ضمن گرامیداشت ایام نیمه شعبان، سالروز ولادت خاتم‌الاوصیا، بقیه‌الله‌الاعظم، حضرت مهدی موعود (عج) و نکوداشت هفته سربازان گمنام امام زمان را به عموم ملت ایران و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران تبریک و تهنیت عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ پیروزی و سرافرازی همگان را خواستاریم.

بهزاد شیری

مدیر عامل پست بانک ایران