تاریخ انتشار : یکشنبه 7 اسفند 1401 - 20:22
کد خبر : 8136

امکان معرفی حساب وکالتی بانک توسعه تعاون برای خرید خودروهای وارداتی

امکان معرفی حساب وکالتی بانک توسعه تعاون برای خرید خودروهای وارداتی

امکان معرفی حساب وکالتی ویژه طرح خرید خودروهای وارداتی از طریق حضوری و غیر حضوری دربانک توسعه تعاون فراهم شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، متقاضیان خرید خودروهای وارداتی می‌توانند مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را در حساب اعلامی مسدود کنند واین دسته ازمتقاضیان می توانند با اعلام شماره

امکان معرفی حساب وکالتی ویژه طرح خرید خودروهای وارداتی از طریق حضوری و غیر حضوری دربانک توسعه تعاون فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، متقاضیان خرید خودروهای وارداتی می‌توانند مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را در حساب اعلامی مسدود کنند واین دسته ازمتقاضیان می توانند با اعلام شماره حساب خود در بانک توسعه تعاون و مسدود کردن مبلغ اعلام شده، نسبت به تقاضای خودروهای وارداتی اقدام کنند.
با آغاز به کار سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی saleauto.ir از شنبه، ۶ اسفند ۱۴۰۱ متقاضیان تا روز پنج‌شنبه(۱۱ اسفند) فرصت ثبت‌نام در این سامانه را خواهند داشت. نکته مهم آن است که ثبت‌نامِ زودتر به معنای در اولویت قرار گرفتن در تخصیص خودرو نیست.
پیش‌شرط ثبت‌نام در سامانه مذکور، موجودی حساب بانکی متقاضی به اندازه حداقل ۵۰ درصد قیمت خودروی موردنظر است که به صورت علی‌الحساب، ۵۰۰ میلیون تومان تعیین شده است.
بر این اساس، متقاضیان خرید خودروهای وارداتی می توانند قبل از ثبت‌نام در سامانه، با مراجعه به شعب بانک‌ توسعه تعاون، فرم مسدودی ۵۰۰ میلیون تومان برای خرید خودروی خارجی را تکمیل کنند. این پول در حساب شخصی متقاضیان،‌ باقی می‌ماند و صرفاً مسدود می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید
https://ttbank.ir/advocacy