تاریخ انتشار : یکشنبه 7 اسفند 1401 - 14:31
کد خبر : 8125

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به امن‌ترین صندوق‌های امانت مجهز شد

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به امن‌ترین صندوق‌های امانت مجهز شد

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در قم بابیان اینکه صندوق‌های اجاره‌ای این بانک از به‌روزترین فناوری‌های امنیتی برخوردار است گفت: افزایش قیمت کالاها ضرورت استفاده از صندوق‌های امن را دوچندان کرده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «سیدحسین دامادی» با تأکید بر اینکه

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در قم بابیان اینکه صندوق‌های اجاره‌ای این بانک از به‌روزترین فناوری‌های امنیتی برخوردار است گفت: افزایش قیمت کالاها ضرورت استفاده از صندوق‌های امن را دوچندان کرده است.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «سیدحسین دامادی» با تأکید بر اینکه نخستین صندوق اجاره‌ای این بانک در استان قم به بهره‌برداری رسیده، گفت: در شرایط کنونی محافظت از دارایی‌ها و کالاهای قیمتی به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم تبدیل شده است.
دامادی با اشاره به اینکه تهیه و نگهداری گاوصندوق‌های شخصی دیگر به‌صرفه نیست، گفت: به غیر از هزینه بالای تهیه یک گاوصندوق، مسئله نگهداری و تأمین امنیت آن مشکل مضاعف دیگری است؛ به‌خصوص اگر مکان استقرار آن استیجاری باشد، مسئله جابه‌جایی آن نیز مطرح می‌شود.
مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان قم با اشاره به مشخصات صندوق‌های اجاره‌ای مستقر در شعبه فلکه جهاد گفت: صندوق‌های اجاره‌ای این شعبه از ۵۲۰ صندوق در اندازه کوچک ۵۰*۲۹*۹ و اندازه متوسط ۵۰*۲۹*۱۴ و اندازه بزرگ ۵۰*۲۹*۲۹ تشکیل شده و هرگونه دسترسی به آن‌ها نیاز به ثبت اثر انگشت دارد و کاملاً الکترونیکی است.
دامادی در خصوص هزینه صندوق‌های اجاره‌ای شعبه فلکه جهاد (کد۵۲۱۰) گفت: رزرو این صندوق‌ها نیاز به پرداخت ودیعه و اجاره سالانه دارد و این مبالغ برای صندوق‌های کوچک ودیعه ۵۲ میلیون ریال و اجاره ۱.۵ میلیون ریال است.
وی اظهار داشت: صندوق‌های متوسط نیاز به پرداخت ۸۹ میلیون ریال ودیعه و اجاره تقریباً ۲.۵ میلیون ریالی اجاره دارد. همچنین صندوق‌های بزرگ نیز با پرداخت ودیعه ۱۶۰ میلیون ریال و اجاره بهای سالانه ۵ میلیون ریال اجاره داده می‌شود.
دامادی با بیان اینکه متقاضیان استفاده از صندوق‌های اجاره‌ای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان قم برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۷۷۱۲۲۵۷ و۳۷۷۳۲۰۳۴ تماس حاصل‌نمایند، گفت: این بانک همان‌گونه که در خدمت‌رسانی صادقانه و روزآمد به مشتریان خود پیشگام است، به بهترین نحو صندوق‌های اجاره‌ای با به‌روزترین فناوری را در اختیار مشتریان خود قرارخواهد داد.